Wpis z mikrobloga

#xiaomi #android #allegro
Witam. Mój różowy pasek chce kupić telefon. Zastanawia się nad ratami allegro. Czy któryś z Mireczków używał tej opcji? Czy warto?
Kolejne pytanie - jaki telefon warto wybrać. W kwocie 1000-1200zł. Podobają jej się Huawei P10 lite i Xiaomi Mi5. Który okaże się lepszym wyborem biorąc pod uwagę szybkość działania, wsparcie i aparat foto?
  • 15
@keram244: w Polsce nie stanieje od razu
@krysztal1: wsparcie i aparat
Mi5
Tylko jak ma brać wersję inną niż czarną to niech najpierw sprawdzi jak w rzeczywistości wygląda ten tel bo na renderach nie widać dość dużych ramek wyświetlacza
@keram244: @krysztal1: Jeśli chodzi o Mi5 to on wcale nie tanieje mimo tego że jest już Mi5S (w zasadzie w tej samej cenie co Mi5) i niedługo będzie Mi6. Szczególnie wersja czarna którą jak kupowałem 2 miesiące temu to obserwowałem dłuższy czas i nawet zamiast tanieć to drożała ;D
@cabis:
Dolar i euro są mocne, może to jest przyczyną. Druga sprawa, którą zauważyłem, gdyż sam stoję przed wyborem smartfona, to małe różnice pomiędzy generacjami. Gdyby poprzednie modele znacząco odbiegały ceną, świadomy użytkownik nie przepłacałby dwukrotnie za odświeżony wygląd i kilka procent wydajności.
@krysztal1: Czasem idzie wyrwać i za tyle. Nawet dość często. A honora 8 jeszcze częściej. Poza tym jak się tak szytywno budżetu chcesz trzymać to kup xiaomi czy inny, bo tańszy o 100zł, ale później nie możesz mieć pretensji, że coś nie działa albo jeszcze gorzej - coś zaczęło działać i żżerać baterię jak np. bluetooth w redmi3 mojego różowego paska.