Wpis z mikrobloga

Z rodzicami to czasami jak w lesie, naprawdę.

TL:TD

Szkoda strzępić ryja

Jest komunia teraz mojej kuzynki - chcą jej kupić rower. Nie mogą sobie pozwolić na rower za tysiąc złotych, powiedziałem że absolutne minimum za rower to 500zł ( typowy MTB co dupy nie urywa).
Podesłalem im taki jak poniżej, na co mama:

- Po co jej górski, jak ona w górach nie mieszka a we < wstaw nazwę zapiździałej wiochy >

A tata przyklasnął:

- Ona musi mieć damski a nie męski.

Twierdzą, że rowery MTB ( górale ) to rowery typowo męskie i w góry, żeby po Tatrach jeździć. Na 99% wiedzą, że tak nie jest, ale próbują w chory sposób uargumentować swoje chore decyzje. Niech kupują złomy, wali mnie już to. Ja kupiłem rolki, przeszukałem cały net, żeby w moim budżecie kupić najlepsze jakie się da - wiem, że będzie zadowolona.

#rower #oswiadczenie #komunia #rodzice
onionhero - Z rodzicami to czasami jak w lesie, naprawdę.

TL:TD

Szkoda strzępić...

źródło: comment_kwR2A6zJlzH48PpytljyQb4Dj0m6TbK1.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zaorany_1: @gilotyniarz: @onionhero:
Sam na komunie dostałem rower, który służył mi około 12 lat i nie był to mega super MTb za 10 tysięcy. Jakoś nie złamał mi się w pół, nie przeszkadzało mi ze był ciężki. Miał jechać i jezdzil

Brakuje tu tylko pasty o amatorach hobbystach
  • Odpowiedz
@onionhero #!$%@?? Chcesz kupić rower w markecie? Z #!$%@? spadles czy dziecka nie kochasz? Przecież ten badziew się do niczego nie nadaje i #!$%@? się po pierwszym kilometrze. Czasy się zmieniły, nie kupisz już za 400 zł roweru. To jest chiński badziew, nikt nie podejmie się naprawy tego gówna i powodzenia w szukaniu części. Przecież tym nawet nie da się po bulki jezdzic
  • Odpowiedz
@dizzydom #!$%@?, kolejny. Nie porownuj tego co było 20 lat temu - sama mam gdzieś jeszcze kupione wtedy za 400 zł mtb i pewnie jeździ dalej. To co teraz sprzedają to #!$%@? nienaprawialna chinszczyzna, tani plastik a metal można giac w rekach.
  • Odpowiedz