Wpis z mikrobloga

Z rodzicami to czasami jak w lesie, naprawdę.

TL:TD

Szkoda strzępić ryja

Jest komunia teraz mojej kuzynki - chcą jej kupić rower. Nie mogą sobie pozwolić na rower za tysiąc złotych, powiedziałem że absolutne minimum za rower to 500zł ( typowy MTB co dupy nie urywa).
Podesłalem im taki jak poniżej, na co mama:

- Po co jej górski, jak ona w górach nie mieszka a we < wstaw nazwę zapiździałej wiochy >

A tata przyklasnął:

- Ona musi mieć damski a nie męski.

Twierdzą, że rowery MTB ( górale ) to rowery typowo męskie i w góry, żeby po Tatrach jeździć. Na 99% wiedzą, że tak nie jest, ale próbują w chory sposób uargumentować swoje chore decyzje. Niech kupują złomy, wali mnie już to. Ja kupiłem rolki, przeszukałem cały net, żeby w moim budżecie kupić najlepsze jakie się da - wiem, że będzie zadowolona.

#rower #oswiadczenie #komunia #rodzice
onionhero - Z rodzicami to czasami jak w lesie, naprawdę.

TL:TD

Szkoda strzępić...

źródło: comment_kwR2A6zJlzH48PpytljyQb4Dj0m6TbK1.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@onionhero: Ziomku mam tak samo jak ty, zanim coś kupie to chociaż odrobinę poczytam bo nikt nie zna się na wszystkim, ale ludzie w wieku 45-55 to eksperci od wszystkiego, wydaje im się że jak przeżyli 50 lat to świat nie ma przed nimi tajemnic ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: prawda jak ch^#$. Nawet jak sobie coś kupuję, to już wolę kupić coś używanego, ale żeby miało to najlepszy stosunek ceny do jakości. Ale rodzice to najchętniej składaka by kupili - bo przecież jedzie.
  • Odpowiedz
@demoos: nie przesadzaj z piwnicą, wiadomo że nie będzie to idealny rower, może z dwa/ trzy razy się wywróci ( jak na swój wiek jest wysoka ) ale z biegiem czasu będzie tylko lepiej. Najlepsza była by standardowa 26 ( ja w wieku 8 lat już taką śmigałem ) albo chociaż coś na kołach 24.
  • Odpowiedz
@onionhero: Żartujesz, prawda? Chcesz kupić NOWY i dobry rower za 500zł? Zatem mam dla ciebie zadanie całkiem podobne. Znajdź mi NOWY i dobry smartfon za 100zł. Za takie pieniądze może uda ci się znaleźć przyzwoity rower UŻYWANY w niezłym stanie, o ile właściciel dbał. Tyle, że to będzie pewnie rower sprzed 10 lat, np. jak mój Kross Hex V3, który obecnie wart jest około 400zł.
  • Odpowiedz
  • 8
@onionhero: tylko wywroci? jaja sobie robisz? to najwiekszy blad kupic za duzy rower, bo z niego nie zeskoczy, jest za dlugi wiec zacznie rozwalac kregoslup. roweru nie kupuje sie na zapas, a na juz, no ewentualnie ciut wiekszy a nie za 3 lata
  • Odpowiedz