Wpis z mikrobloga

Ogólnie pytanie się czy masz jakąś dziewczynę na rodzinnych zlotach to takie chamskie dopytywanie się czy już wkładasz pisiora w cipsko hehe twój kuzyn mati to już od 1 liceum z tą beatką jest i patrz jacy szczęśliwi razem (rucha w #!$%@? od dawna a ty nie #!$%@? przegrywie). #!$%@? się, zobaczymy co zrobicie jak nie będzie wam miał kto windowsa przeinstalować

#zalesie #zwiazki #gownowpis
  • 82
  • Odpowiedz
A ja widzę bo chcesz opowi wmówić że gorące na wikopie to jakieś osiągnięcie xd


@Asterling: Jedyne czego chcę to wykazać, że nawet jeśli OP prowokuje, to gorące oznaczają tylko ilość #!$%@? myślących podobnie, no chyba że każdy plusujący natychmiast wychwytuje satyrę, wtedy to ja wychodzę na debila, ale nie sądzę że na wypoku każdy z nich się połapał :)
  • Odpowiedz
@Asterling: Nie ma, bo nikt normalny nie myśli takimi kategoriami.

No chyba, że jak masz urodziny, to cały dzień myślisz o tym, jak Twoi rodzice się rżnęli, po czym się urodziłeś, ale jak pisałem, nikt normalny tak nie myśli :)
  • Odpowiedz
@UrbanHorn: Pamiętam jak na wesele mój kuzyn poszedł z jakąś dziewczyną, choć wcześniej z żadną się nie pokazywał.
Późniejszy tekst któregoś z naszych wujków 'Hehe już się bałem, że jest ciepły' przeogromnie mnie zażenował.
No cóż, wiejska mentalność. =ㅅ=
  • Odpowiedz
@UrbanHorn: Truizm, w ten sposób można podważyć każde rozumowanie, gdyby ten argument miał jakikolwiek sens, wtedy jeśli dwóch ludzi na Ziemi robi to samo to ma to zostać uznane za normę? Litości panie satyryku :)
  • Odpowiedz
@Mordeusz: To co jest normą jest regulowane przez społeczność/większość. Mimo że czasami jest to nielogiczne albo po czasie norma się zmienia bo trzeba ją zaadaptować do panujących warunków to ciągle właśnie ta społeczność ustala co jest społecznie akceptowane a co nie, czyli innymi słowy ustanawia normę. Więc jeśli ci dwoje stanowią większość bo na całej planecie jest 3 ludzi to tak, wtedy ich sposób jest normą a 3 jest outsiderem.
  • Odpowiedz
To co jest normą jest regulowane przez społeczność


@UrbanHorn: Musisz się nieco wyrobić, bo dalej jedziesz truizmami :)

Wykaż mi sensownie bez używania google jaką normę spełnia chodzenie przez ludzi w ubraniach, skoro wszystkie inne gatunki i nasi protoplaści tego nie robili.

Nawet ludzie wyrobieni społecznie często mają problemy z wykazaniem norm, czyli sensowności zachowań naszych społeczeństw w postaci small-talku albo randkowania, a to najbardziej elementarne zachowania.
  • Odpowiedz
@Mordeusz: Oczywiście że nasi przodkowie nosili ubrania. Wtedy to nie były oczywiście jeasny tylko skóry zwierząt ale to jest zły przykład bo to jest zastosowanie praktyczne, ubranie skóry jakiegoś zwierzęcia = ciepło i większa szansa na przetrwanie. Inne gatunki zwierząt nie noszą ubrań bo ewolucja przystosowała ich do życia w danej lokacji na planecie i (spora większość) nie przemieszcza się z dwóch różnych skrajnych środowisk na porządku dziennym tak jak robią
  • Odpowiedz
@Mordeusz te twoje porownania sa jeszcze bardziej #!$%@? niz to madre rzucanie linkami do terminow psychologicznych na wikipedii i dyskutowanie o tym w jakim stopniu OP jest #!$%@? xD

#!$%@? ns czarnolisto to nie bede musial widziec wiecej twoich wysrywow, tyle sie da zrobic
  • Odpowiedz