Wpis z mikrobloga

@WillyJamess, wiemy, że pierwszym odruchem jest szukanie odpowiedzi w internecie, jednak najlepiej wybrać się do laryngologa :) Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic, zapraszamy do naszej kliniki, jeśli nie - poszukaj po prostu dobrego specjalisty w swojej okolicy. W każdym razie nie zwlekaj z umówieniem wizyty, szkoda zdrowia :) Pozdrawiamy!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JezusChrystuz: nie wiem czy jest trochę lepiej czy się przyzwyczaiłem i nie słyszę już tak tego. W każdym razie, problem dalej istnieje. Byłem u laryngologa, ale raczej szukał odpowiedzi w wiecznie zatkanym nosie. Teraz myślę, że to dwa osobne problemy.
@Neptun0: Dalej to mam, nie wiadomo, co to xD Na ten nos zatkany zlecili mi tomografię zatok i wyszło, że wszystko gra. Masz nadciśnienie? Jeśli tak, to bierzesz na nie leki? Szukam wspólnych mianowników.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neptun0: siema, nadal podobnie. Pogodziłem się z tym, że będę żył z tym. Pstrykanie w uchu przy otwieraniu jamy ustnej, uczucie pełności w jednym uchu. Jestem zdrowy, słuch tak samo bez zmian. Czym mniej o tym myślę tym lepiej jest. Ostatni rok był nawet spoko, miałem mało epizodów kiedy mi to mocno przeszkadzało. Prawdopodobnie to 'ETD'
Pozwolę sobie napisać do Was w jednym komentarzu. @WillyJamess Nie mierzyłem ciśnienia, może to być dobry trop, choć prawdopodobnie mam w normie. Mi również została zlecona tomografia zatok i wszystko ok. Inna sprawa, że mam krzywą przegrodę nosową, ale nie mam pojęcia czy może mieć to jakiekolwiek powiązanie. @JezusChrystuz Również mam uczucie pełności w jednym uchu. Słuch w normie, był badany. Co do dysfunkcji trąbki Eustachiusza (bo jeśli dobrze zrozumiałem, o tym
@Neptun0: Faktycznie, mi na tomografii wyszedł jakiś "kolec" w przegrodzie nosowej, choć ona sama w sobie jest prosta. Nie mam tego uczucia pełności, więc to może być coś innego, chyba że jest to tak lekkie, że przez lata się przyzwyczaiłem i już nie odnotowuję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neptun0: well, jestem na grupie na fb związanej z tym. Ludzie mieli perforację bębenka, operacje, dylatację trąbki - większości to nie pomogło a często pogorszylo, ja wolę nie ruszać tego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neptun0: aha, mam krzywa przegrodę lekko. Co najlepsze to mi się pojawiło po chyba lekkim zapaleniu ucha. Zapalenie zniknęło, obudziłem się z pełnym uchem i strzelaniem bębenka (słychać to nawet na zewnątrz jak się przy słucha inna osoba)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neptun0: to nieźle XD oby się polepszało a nie pogroszalo. Ja mam też dosyć mocna naturę hipohondryka, więc czym więcej o tym myślę tym gorzej. Ostatnio uczucie mi ciśnienia mi minęło, no ale jakiś tam dyskomfort i pykanie jest