Wpis z mikrobloga

Ej mureczki,
Chłopak poznany na #tinder wyskoczył wczoraj z pytaniem, czy z nim pojadę na wakacje ;-;
Włączyła mi się lampka, może jestem przewrażliwiona, ale widzieliśmy się tylko 2 razy (dziś idziemy na piwo) i tak dziwnie ;_;
Jestem niedojrzała emocjonalnie, czy jego zachowanie jest dziwne?
#podrywajzwykopem
  • 33
  • Odpowiedz
@MonikPierszyDrugiTrzeci: #!$%@? co to za pytanie? Jak Ci powiem, że tak, jesteś niedojrzała emocjonalnie to z nim pojedziesz, a jak powiem, że jego zachowanie jest dziwne to nie pojedziesz? Czy może zliczysz komentarze za i przeciw i posłuchasz się większości randomowych ludzi z internetu, którzy nawet człowieka nie znają?

Chyba to ty się z nim widziałaś 2 razy a nie my. Masz rozum to chyba potrafisz ocenić czy mu już na
  • Odpowiedz
no to powiedz mu, ze fajnie jakbyscie sie jeszcze trochę poznali, ale miło, ze proponuje. Wszystko zależy od chłopaka, może pomyślał, że spodoba Ci się taka spontaniczna propozycja. Nie rób nic wbrew sobie jak nie masz ochoty/włączyła Ci sie lampka :D


@alicemeow: przestań podrzucać ludziom racjonalne rozwiązania.
  • Odpowiedz
@MonikPierszyDrugiTrzeci: trochę inna sytuacja, jeżeli podczas dwóch randek spędziło się 10 godzin w łóżku, a inna, gdy podczas dwóch randek dwa razy było się półtora godziny na kawie. W jednym przypadku taka propozycja nie musi być aż tak głupia, w drugim jest debilna.
  • Odpowiedz