Wpis z mikrobloga

Witam stejstonytajger dwatysionceszesnasty. Ogunie wczoraj oglądaliśmy walkę Popek konta Pudzian. Wiedziałem, wiedziałem, wiedziałem, że Pudzian wygra. A dlaczego? z tego powodu że zwróciłem uwagę totalną że Popek pod publikę wbijał się. No i co zrobił? No i co zrobił? Nie minęło chyba... 10 sekund? i przegrał. Siedem lat Pudzian walczy, no siedem lat to #!$%@? sporo. A on trenował w ciągu trzech miesięcy Popek, i myślał że będzie tutaj królem aibani. Nie no wczoraj też ze znajomymi oglądaliśmy toto. Szkoda że tego nie nagrałem szkoda, szkoda tego. Jak się Popek wyłożył. no ale tak jak mówiłem no, obstawiałem na Pudziana, że to Pudzian wygra a nie Popek. Popek się za bardzo, chciał się popisać, i wyszedł na za przeproszeniem gupka troszkę dla mnie, z tego powodu że mu nie wchodzi tutaj, on może był na walce. No ale to jest takie granie. Chodzi o, chodzi o pieniondze, jak nie wiecie o co chodzi to chodzi o pieniondze. Wiedziałem, wiedziałem że Popek przegra, wiedziałem. Ja już robiłem na filmiku wcześniej że obstawiam Pudziana, bo wiem jak Pudzian, jaki jest dwa, no tyle lat trenowania, A Popek? wiadomo. Inne rzeczy, trzy miesiące walki uczył sie walki treningu, to jest za mało dla mnie. A Pudzian? tyle lat i on sobie trenuje. A Popek myślał 'o, będę królem albanii'. No i przegrał. Kurde, każdy czekał na tą walkę, każdy. I obstawialiśmy, czy Pudzian czy Popek. I sie okazało że Pudzian wygrał. Dobrze mówiłem, wiem co mi serce podpowiada. No i tak sie stało że Pudzian wygrał. A wiedziałem, wiedziałem, z tego powodu że Popek popostu pod publikę wchodził. Nie wiem, sporo na pewno, sporo ludzi mówi, nie wiem czy mówi, ale ja zwróciłem uwagę że Popek pod publikę, popostu chciał pokazać, na rynku chciał pokazać że on jest królem. No i wyszło z tego że nie jest królem. Nie minęło nie wiem, 10 czy 5 sekund, jeb jeb i Popek leży na rynku. Jeszcze się nie rozkręciliśmy a już koniec walki. No właśnie to jest to. Po co się tak niepotrzebnie pucować że ja wygram, ja wygram i co wyszło z tego? że Popek przegrał, monster. Kurtko na temat, benc.

#bonzo #cytaty #cytatywielkichludzi #heheszki #majonezowyksiaze #uszatylump
  • 1