Wpis z mikrobloga

@komorniq: zero bo odpadła
a tak serio to trafił mi się fajny egzemplarz bo ostatnio go nawet za podłogę podnosiłem i nic się nie stało : D i progi się jeszcze nie zapadają, i w błotnik nie można palca wsadzić: P
@coo84 to propsuje. Ja ogólnie nie jestem psychofanem jakiejś konkretnej marki i tez uważam że lepiej jest wybrać zadbany egzemplarz auta którego nie szukałeś niż szukać "mniej" zniszczonego konkretnego jakiego byśmy chcieli. Jakbym trafił Lanosa to bym kupił. Ja trafiłem stilona i no uważam że to świetny samochód niedoceniany. A te silniki 1.8 nie najgorsze są, mechanicy mówią różnie. Mało jest takich kompetentnych mechaników. (almost mechanik inżynier here) także no wszystko trzeba
@komorniq: ja kupiłem lance bo akurat była wystawiona za śmieszne pieniądze blisko mnie od drugiego właściciela, szukałem padłomobilu z gazem i wspomaganiem a trafił mi się lanosik z klimą i paroma bajerami, wymagał na start wpakowania 1500zł w sprzęgło i parę pierdół i teraz lata, co chwilę psuje się jakaś drobnostka (kulam po 4500km miesięcznie) ale na naprawianie lanosika mnie stać więc można mu wybaczyć beznadziejne prowadzenie i zero prestiżu
@coo84: @cup12552: @Flisak: Nie zależy mi, żeby to było szybkie i dobrze wyglądało. Jak dla mnie dziadkowóz spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może nawet większa szansa na trafienie niezajeżdżonego egzemplarza z małym przebiegiem. Tak, jak już gdzieś tu pisałem, aktualnie jak muszę gdzieś podjechać, to się poruszam Zafirą rodziców, całe 100KM przy 1680kg masy własnej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
@Yam1337: bardzo polecam. Pisze to jako posiadacz modelu z 2007 roki, 1.2 benzyna bez gazu. Auto niezawodne, bardzo pakowne, tanie części, komplet markowych opon to 500 zł, naprawdę nie ma wstydu. Przynajmniej, jak coś zaczyna się dziać, to nie mam problemów od razu jechać do mechanika, bo wszystko jest po prostu tanie. Sprzęgło z wymiana 650 zł, klocki hamulcowe z wymiana 110 zł. Co ważne mam w zapasie pełnowymiarowe koło zapasowe,
@Yam1337: Czemu nie? To pierwsze auto, wiadomo że liczymy się z budżetem, będziesz miał tańsze ubezpieczenie, tańsze części, bardzo tania eksploatacja, i warto wspomnieć o tym że jest to dosyć komfortowe auto. Dobrze świadczy o tobie to że nie zawężasz poszukiwań właśnie tylko do typowych aut dla młodziaka, gratuluję rozwagi i zdrowego rozsądku :)
@Yam1337 kup sobie na zapas, druga skrzynkę, bezpieczników często się tam woda skąd ta woda to niewiem, zbiera, i często auta nie można odpalić pokazuje "Electric foult" skrzynka do wymiany, szybko przełączniki padają do podnoszenia szyb, często wyskakuje błąd poduszek bo się kostka wypina pod siedzeniem, tłumik lubi gubic uchwyty gumowe, żona miała takie cudo, ogólnie to bym drugi raz bym nie zakupił żonie takiego auta