Wpis z mikrobloga

Witam, założyłem konto na wykopie na wskutek fenomenu Daniela(achievement "Dziecko Daniela"). Ten wpis to takie moje przywitanie się z wspaniała społecznością Wykopu.

Ostatnio kumpel pokazał mi stream Daniela, na początku byłem negatywnie nastawiony. Jednak po godzinie dymów zżyłem się z bohaterami pierwszo- i drugoplanowymi, a w szczególności z Potężnym Baobabem(ten kto wymyślił tą ksywkę gratuluje pomysłowości :D), który jest bardzo sympatyczny i autentyczny jak Daniel, nie to co Guzik atencjiusz i fame seeker. Jaca też dużo wnosi do serialu, wystarczy tylko, że się pokażę w kadrze i ogólnie dobre dymy.

Podoba mi się inicjatywa Daniela i zbiórka pieniędzy żeby polepszyć warunki życia swojej rodziny, oby dobrze wykorzystał uzbierane pieniądze i nie zaprzepaścił szansy jaką otrzymał.

Teraz najważniejsze w końcu coś ruszyło w sprawie rakowych pseudo celebrytów youtuberów, których trzeba zniszczyć - co mnie cieszy. Od dawna się dziwiłem, że takie coś ma miejsce - przekleństwa, demoralizacja, znęcanie się, wyzywanie, mowa nienawiści, a nawet wykorzystywanie seksualne. Nie wiem jakim cudem gówna pokroju isamu, karolek, nitro itp. stały się tak popularne. Najwidoczniej ktoś ma cel w tym żeby demoralizować dzieciaki i hodować bandę bez mózgów ślepo idących za swoim guru. Filmiki i screeny przedstawiające zachowania youtuberów i ich widzów są SZOKUJĄCE!!!!! Mocno trzymam kciuki za tą akcje, oby w końcu pseudo celebryci zostali ukarani za to co robią.
#danielmagical
  • 5