Wpis z mikrobloga

@Twojbratmirko: @cudowny_kawal_miesa: nic nie chcę robić, ale już teraz trzaska mu dupa, że media Danielem się interesują a nie jego wyprawą na tą #!$%@?ą gwadelupę. Chodzi o to, że miałbym nieposkromioną bekę gdyby tak się #!$%@?ł i ten głupi ryj obił ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kazzr: Ja też, nie mówię że nie, też nie przepadam za cwaniaczkiem, ale prawda jest taka że facetowi nic nie zarzucisz poza bólem dupska, bo jego content jest zupełnie niekontrowersyjny
  • Odpowiedz
@kazzr: @cudowny_kawal_miesa: @Twojbratmirko:
Gonciarz może nie jest tak rakowy jak Isamu i tym podobni, ale jest pretensjonalnym #!$%@?, a większe ego ma chyba tylko Wałęsa.
Też mnie #!$%@?, ale jedyne co można mu zarzucić na chwilę obecną to awanturę o Blog Roku i terroryzowanie (poprzez swoją armię fanów) zwyciężczyni w celu zmuszenia jej do wycofania z konkursu.
Poza tym on hajs zarabia na gimbach z Patronite, tak więc zrucenie
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: Nie tworzy pato-kontentu, nie klnie. Wolałbym żeby moje dziecko oglądało Gonciarza niż tych patusów.
Osobiście, mam co do niego mieszane uczucia - ale na tym polega wolność słowa, że każdy może sobie tworzyć co mu się podoba I mówić co mu się podoba.
  • Odpowiedz