Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem nowego cuda L’Oréal Paris, Colorista, washout 2-tygodniowy kolor (albo L’Oréal Paris, Colorista, 1-dniowy kolor w sprayu) tylko boję się, że zniszczy mi włosy - jakiś czas temu obiecałam sobie, żadnej farby, ale się waham (syrenkowe włosy heh). Może jakaś dobra Mirabelka doradzi? Wołam @wwwlosy_pl jako specjalistkę nad specjalistkami. Jak coś to mogę skład wrzucić.
#mirabelkopomusz #kosmetyki
  • 16
  • Odpowiedz
@wiecejnizjednozwierze: skład tego washout 2-week (niebieski kolor):
AQUA / WATER, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, CETYL ALCOHOL, C12-15 ALKYL BENZOATE, ISOPROPYL ALCOHO , HYDROXYETHYLCELLULOSE, BASIC YELLOW 57, TRIDECETH-6, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, HC BLUE NO. 15, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, STEARYL ALCOHOL, MYRISTYL ALCOHOL, CITRIC ACID, CETRIMONIUM CHLORIDE, FUMARIC ACID, SODIUM HYDROXIDE.
w sumie poza isopropyl alcohol nic nie ma takiego strasznego
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: nie jestem chemikiem ale najgorszy dla wlosow jest amoniak jak nie ma to jest git, mi sie wlosy nie niszcza nawet przy co miesiecznym farbowaniu no ale to tez zalezy kto jakie ma wlosy :p nie powinno nic sie stac nawet jak masz słabe wlosy bo to działa jak szamponetka
  • Odpowiedz
@wiecejnizjednozwierze: od prawie dwóch lat mocno o nie dbam i nie chcę zaprzepaścić wszystkiego jednym głupim pomysłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam włosy cienkie, średnio porowate w kierunku do niskiej, końcówki, które pamiętają farbę plączą się i kołtunią pomimo odżywek i zabezpieczania silikonami, więc tym bardziej nie chcę im dowalać.
  • Odpowiedz
  • 0
@goizeder poczytaj. Kiedyś jak szukałam na temat farb do wlosow z jakimi składnikami stosować to było dużo na temat szkodliwości bibuły
  • Odpowiedz