Wpis z mikrobloga

#danielmagical W sprawie zielonek. Jestem tu od kilku miesięcy. Dopiero magiczny Daniel dodał mi odwagi żeby coś więcej się odezwać, ale znam ludzi którzy lurkują od lat, znają wiekszosc afer itd a konto założyli dopiero przy Danielu, niesieni chęcią wspólnego przeżywania tych wspaniałych chwil. Nie wrzucajcie ich do jednego worka ze #!$%@? od Meduzy. Myślę że i tak są za głupi żeby być tu "kretami" xD i od razu po nich widać co i jak.
  • 7
niesieni chęcią wspólnego przeżywania tych wspaniałych chwil


@SzyszkaMyszka: Niewiele wam trzeba żeby czuć się usatysfakcjonowanym. Pamiętam ten wykop, który piętnował patologię, pijaństwo i dresiarstwo. No ale jak widać wystarczy stracić godność na żywo żeby zaimponować ludziom na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Nie od wczoraj mi wiadomo, że wykop to takie kółko wzajemnej adoracji. Ot wszyscy robią coś wspólnie i wzajemnie się przy tym liżą po jajkach. Ale jeszcze nigdy do tej
@SzyszkaMyszka: No dokładnie, ja tak miałem. Wcześniej nie czułem potrzeby wypowiadania się ani plusowania bo na luj mi to, wystarczyło poprzeglądać wieczorem gorące i tyle mi wystarczało. A że przy tym streamie nie nadążałem to postanowiłem się zarejestrować, ot tyle ;p