Wpis z mikrobloga

@siea01: tak motyw trochę oklepany ale zawsze mi się podobały takie delikatne biomechy, co jest nie tak z wykonaniem wg. Ciebie? Dobór koloru ? Kształt ? Cienie? Rozwiń się trochę, każda wartościowa wypowiedź mile widziana, a i na przyszłość się przyda
@fazaone Widzisz, z kolejnym komentarzem pokazujesz jaki jesteś głupi :) Po zrobieniu tatuażu ty się dopiero pytasz co jest nie tak? Zamiast wzór pokazać i śmiesz potem pisać "a i na przyszłość się przyda".
Człowieku czy ciebie nie #!$%@?ło? I nawiasem mówiąc to weź się ode mnie #!$%@?, krytyki nie umiesz do siebie przyjąć to najwyraźniej jesteś zwykłą #!$%@?ą, a nie chłopem.
Jakbym takiego typa jak ty widział, z tak #!$%@? tatuażem
@fazaone: Kształt prawidłowy.Ta część mechaniczna wygląda ok,mięso mogłoby mieć troche jaśniejszy kolor(albo bardziej wyraźny czerwony,bo zalatuje brązem troche). Krawędzie są #!$%@? zrobione i cienie(ten szary pomiędzy szczególnie źle wygląda i nie wiadomo w sumie co autor miał na myśli). Przez to wygląda mało realistycznie,brakuje takiego efektu jakby to faktycznie wychodziło spod skóry. Z daleka pewnie nie wygląda aż tak źle.
@siea01: lepiej wygląda na żywo fotka słabo oddaje kolory, a cienie i krawędzie lecą niedługo do poprawki, tak jak mówisz ten szary jest tam niepotrzebny jakoś to zakryje, na żywo jest ten efekt wyłażenia ze skóry ale nie taki jak chciałem, szczególnie przy nadgarstku, coś się wykombinuję mireczku chyba że ty masz jakiś patent, generalnie jest to początek rękawu, jestem otwarty na wszelkie pomysly
@rese987: ty jednak jesteś jeszcze większą amebą niż myślałem xD, niech ci ktoś przeczyta co napisałem skoro sobie sam nie radzisz xDxDxD. Twój argument to inwalida, twoja konstruktywna krytyka to "#!$%@? wykonanie", kisne srogo. Sprawdź najpierw definicję słowa krytyka zielony #!$%@? bez szkoły i rodowodu. Wykonanie jakiejkolwiek dziary to koszt większy niż twoje dochody z ostatnich 10 lat więc może stąd ten ból dupska? Jak sklepałeś już bez przypału i nadal