Wpis z mikrobloga

@Czekoladowa_: Nie pamiętam poprzedniej/nie miałem jej. Ale ta nowa mi się często #!$%@?, nie chce się obrócić o 90 stopni i w ogóle. Ale to może być wina mojego ajfona, bo jest po przejściach, jailbreakowany etc.

A jak się zakopuje?
@dstranz: Nie mogę znaleźć tych opcji, a wydawało mi się, że jestem dość bystry. Jak kliknę na swojego posta, to mam tylko 5 opcji do wyboru.

A, i hitbox minusa mógłby być większy, niż minus sam w sobie, czasem ciężko w niego trafić :)
@dstranz: @krupek:

Hmm, jak klikam np. na swojego posta na mikro, to mam trzy opcje:

- taki 'łańcuszek' do linkowania do nicków (Gdzie chcesz przejść? @Luxik @dstranz)

- druga to odpowiedź na posta, po naciśnięciu mam okienko edycji z np. @Luxik (tu miga kursor)

- trzecia to quote

Albo jestem ślepy albo mam jakąś ubogą wersję :/
@Luxik: u mnie tez non stop crashe. Jak jestes w znalezisku to sa takie dwie strzaleczki na pasku do gory. Klikasz na nie i mozesz wybrac czy chcesz wykopac czy zakopac. Ale ostatnio jak chce cos zakopac to zawsze wywala mi appke :< @dstranz: juz pisalam Ci przeciez o tym, ze w deskopowej wersji mozesz usunac i edytowac wpis na mikroblogu kiedy tylko chcesz. W starszej wersji bylo to juz