Wpis z mikrobloga

@Czekoladowa_: Masakra, w mojej wersji appki nie ma edycji i usuwania postów.

Ale hej, jest zakopywanie - ale chyba nigdy bym nie wpadł na to, gdzie go szukać :P

A wkurza Cię może to jak mały jest minus przy minusowaniu komentarzy? Bo ja czasem trafić w niego nie mogę :/
  • Odpowiedz
@Luxik: Przecież sam napisałes : "Jak kliknę na swojego posta, to mam tylko 5 opcji do wyboru.". Tj. te 3 które dostępne są zawsze + 2 dostępne tylko gdy możesz edytować/usunąć dany wpis. Inna sprawa na ile działa to poprawnie i bez bugów ale szczerze mówiąc nie narzekałbym tak na dstranz'a bo jednak to co zrobili to kawał dobrej appki ;) Choć fakt faktem,że bugi mogliby czasem poprawić i byłoby
  • Odpowiedz
@krupek: Nie, są te 3 co wymieniłem, a przy postach w znaleziskach jest jeszcze opcja plus i minus. Nie ma żadnych innych opcji.

@Czekoladowa_: Dobrej nocki, niestety nie podołałem wymyśleniu jakiegoś żartu, więc po prostu, dobrej nocki ;)
  • Odpowiedz
@Czekoladowa_: no dobrze dobrze, ale przecież korzystasz z wersji testowej, która sie wywala. Jak chcesz mieć stabilną aplikacje to musisz zainstalować tą z appstore. Póki co nie zapowiada się, żeby wersja testowa doczekała się poprawionej wersji.

@Luxik: tam gdzie możesz edytować, tam masz jeszcze dodatkowe dwie ikony edycji i usuwania.
  • Odpowiedz
@dstranz: jak odinstalowalam testowa i zainstalowalam z app stora to dopiero mialam cyrki z telefonem. I teraz to juz nie wiem, ktora mam w koncu wersje :D tak wczesnie na nogach? Musisz miec daleko na to Wasze za*upie :D

@Luxik: a Tobie juz milego dnia, ha! Oby Ci sie dzis iphone nie sceglil!
  • Odpowiedz