Wpis z mikrobloga

Użytkownik Tomm16 to chyba jedna z najsmutniejszych postaci na tym portalu,opis jego profilu

> Chyba nie ma sensu tu nic pisać, bo i tak nikt tego nie czyta.

opis jego bloga

> Kolejny gówniany post gównianego człowieka na gównianym blogu

a potem to już jest taki diss na samego siebie,że ja #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

> Tydzień temu byłe w końcu u psychiatry, chociaż równie dobrze mógłbym nie iść i na to samo by wyszło. Czekałem dwa miesiące na wizytę, by lekarz jedynie przyłożył mi do palca kawałek jakiegoś plastiku i owinął to bandażem. Na pewno będzie od tego lepiej.

> Przez te prawie trzy miesiące w ogóle nie szukałem pracy, ale chyba muszę znowu zacząć, bo ten palec pewnie już zawsze będzie mnie boleć. Nie dość, że i tak nie mam szans, by cokolwiek znaleźć, to nawet jeśli jakimś cudem tak by się stało, to ciężko byłoby mi coś robić przez ten cholery palec.

> Dobrze, że nigdzie nie wychodzę. Moje jedyne spodnie mogę zapiąć jedynie wtedy gdy porządnie wciągnę brzuch. Reszta moich ubrań też za dobrze nie wygląda. W większości są jakieś dziury, większe lub mniejsze albo po prostu teraz ledwo się w nie mieszczę. Zresztą i tak dużego wyboru nie mam, skoro mam jedynie cztery bluzy z długim rękawem i trzy z krótkim, a większość z nich ma już trochę lat. A na zakupy przecież nie pójdę.


> Ten post piszę już z tydzień, bo tak bardzo nic mi się nie chce. Od dawna z nikim nie rozmawiam. Chodzi mi oczywiście o internet, bo ostatnio spotkałem się z kimś prawie dwa lata temu. A wy ile czasu byście wytrzymali, by z nikim nie rozmawiać i nie spotykać się? Może jeszcze jakiś czasu mogłem to zmienić, ale teraz nie ma już na to szans. Nigdy już nikogo nie poznam i będę tak wegetować w samotności, aż w końcu odważę się zabić, bo nikt nie ma wątpliwości, że tak się w końcu stanie.

Ej @Tomm16 czemu jesteś taki smutny?
#przemyslenia #gorzkiezale #gownowpis #depresja ? #shitwykopsays #tfwnogf
H.....a - Użytkownik Tomm16 to chyba jedna z najsmutniejszych postaci na tym portalu,...

źródło: comment_th6yssUjAWIqI7J94tu3114cLnNbCxgq.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz