Wpis z mikrobloga

@maniek_ Oczywiście, ile ludzi tyle gustów, natomiast nie rozumiem idei obrażania kogokolwiek. Jeśli coś mi się nie podoba to nie oglądam, tyle. A jeśli już nie mogę się powstrzymać od komentarza, to Polski jest językiem naprawdę barwnym w słowa, które przy okazji wyrażania swojego zdania nikogo nie obrażą.
@be_me ja nikogo nie obrażam, a nawet za bardzo nie wiem o kim mowa, ponieważ nie śledzę streamerów.

Mnie nie bardzo się podoba to co się dzieje wkoło Daniela, ale popieranie patologii jest czymś dziwnym. Niestety mam tak, że bardzo drażniąco działaja na mnie on jak i bonzo albo inne warsaw shore.
@be_me ale tak ogólnie akcje pokazhejtera szanuję. Sam już dwóch uwaliłem dzwoniąc do swoich znajomych. Przeważnie są to osoby, które nie są zbyt popularne w realnym życiu i próbują jakoś zwrócić na siebie uwagę w internecie.
@maniek_ Źle mnie zrozumiałeś, nie zarzucam Ci obrażania kogokolwiek, tylko odniosłam się do tego czy można nie popierać żadnego z nich :)

Też nigdy nie śledziłam tego typu rzeczy, tylko ze względu na ilość Daniela na Wykopie sprawdziłam temat.
Ze swojej strony mogę tylko napisać, że nie uważam, żeby ludzie popierali patologię, raczej traktują to jako odskocznie od rutyny dnia - zawsze coś co jest całkowicie oderwane od przyjętych standardów przyciąga. Poza
@maniek_ Podsumowując, widzę więcej plusów niż minusów :)
Dlatego, uważam za sprawę indywidualną czy ktoś ogląda takie rzeczy czy nie. Jedyne czego nie popieram to prostackie wyrażanie swojej opinii o czym pisałam na początku. Dzieci nie myślą o tym, że przede wszystkim 'reklamują' w ten sposób swoich rodziców, a to zupełny brak szacunku. Ze względu na to popieram #pokazhejtera
@maniek_ Ale pamiętajmy o tym, że mówimy o dorosłych ludziach i ich świadomą decyzją jest to, że piją.
Zgadzam się co do młodego, natomiast to pokazuje jak działają instytucje odpowiedzialne w naszym kraju.
@be_me

ich świadomą decyzją jest to, że piją.

Niestety nie bardzo, bo oni są poprostu chorzy. Wiadomo, że chcącemu nie dzieje się krzywda, ale nie kosztem społeczeństwa.