Wpis z mikrobloga

@vg24_pl: ja wypluwające płyty naprawiłem kręcąc śrubą, operacja trwała 15 sekund i miałem spokój. A do Ps4 wrócisz za miesiąc-dwa jak okaże się, że na xbox one nie ma w co grać. Przerabiałem to.
  • Odpowiedz
@vg24_pl: chciałbym aby ludzie którzy przechodzą na X mieli dożywotniego bana na konsole Sony, to by było gorsze niż piekło xD ale zachłyśnij się tym zielonym glutem i wróć z podkulonym ogonkiem, oczywiście też ma być wpis na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grykom: zawsze mnie zastanawiają te exy .. serio na ps4 kupiłbym tylko until dawn. Te uncharted grałem na ps3, bardzo marne gry, u koleżanki pobawiłem się driveclub i horizon. Kompletnie gry do mnie nie przemawiają. Zdecydowanie wolę forze, gearsy, rare replay i resztę gier, która jest na wszelakich sprzętach do grania ogrywać porządnym padem elite Nie rozumiem tego zapatrzenia w exy.. zrozum, że nie każdy lubi japońskie gry. Co ciekawe
  • Odpowiedz
@Veyn: serio w każdej grze 720p? Grałem dzisiaj w forze 6 1080@60. Dysk 500GB wystarczy każdemu kto nie gra w więcej niż 8-10 gier na raz. To fizycznie nie jest możliwe. Może ktoś woli EA Access, gry z golda, konkretną usługę live, chce sprawdzić niebawem gamepassa? Może woli porządny kontroler elite? nie lubi japońskich gier? bierzesz to pod uwagę? Może ktoś lubi bezgłośną konsole?
  • Odpowiedz