Wpis z mikrobloga

@Yossarian82: Jestes pewien? Grywam Quest warriorem i tak sobie mi wchodzi, lepszy był klasyczny control. Teraz zastanawiam się nad quest rougiem i elemental shamanem ale z tych dwóch to wydaje mi się, że shaman jest lepszy. Win ratio wychodzi większe - wydaje się, że ten hype na quest rouge jest spowodowany jego spektakularnością (poza tym - kontruje go zarówno stary pirat jak i face hunter). Purify był próbowany od początku
  • Odpowiedz
  • 0
@HereComesThat801 dobry deck, mam 56% winratio na 60kilka gier (ale standardowo pewnie winratio spadnie mi) kalimos fajna legenda, tyle, że ja grałem bez jade golemow od wyjścia dodatku do przedwczoraj nim. Gra się podobnie do starego midrange shamana. Shaman jest ogólnie silny, więc warto zrobić jak shamana lubimy, ale wszystko zależy i tak od rng, nie ma talii l, która ma 60-70% winratio (to, że komuś na fuksie winstreak podejdzie nic
  • Odpowiedz
  • 1
@HereComesThat801 grałem nim na 18-6 (lecz na zmianę z innymi taliami) i trochę gier na 5-4 + casuale z 7 razy razy na początek by zobaczyć jak działa. Jak masz zamiar pył wydawać to jednak bym poczekal, ale tier 2 to lekko, deck ma sporo dużych minionów i dużo tauntow i pełno removali
  • Odpowiedz
@HereComesThat801: To jest taki deck jak dragon priest, wejdzie ładnie wszystko pod cruve i jest miazga albo nie wejdzie i jest problem.
Z tym, że jest dużo wolniejszy, drago priest się kończył na 5 mana dr.op a ele shaman się właściwie wtedy zaczyna.
Według statystyk ma obecnie 51% winratio więc jest ok.
  • Odpowiedz