Wpis z mikrobloga

@NewEpisode: IMHO Octavia po "tjuningu" z tą lotką i wydechem jest.. nie bardzo. I do tego ten korek do gazu. Octavia to naprawdę wdzięczne auto. Poszukaj normalnej 1.8T 150 KM w wersji Elegance, bez "akcesoriów tuningowych"
  • Odpowiedz
  • 0
@blueray Lotka i wydech właśnie delikatnie tylko podkreślają, jak dla mnie wygląda okej. Tylko późniejsze robienie jej pod wyższe moce to trochę większe koszty w porównaniu do 180km. A w gazie i tak będzie.
  • Odpowiedz
@NewEpisode @NewEpisode z resztą tak jak czytam to Ty chcesz auto pseudosportowe, więc polecam Ci się zastanowić tak serio nad Audi S3 8L. Dużo jeździłem takim autem i świetne jest. Daj spokój z Octavia.
Samochód pali ~10l/100km, #!$%@?, jeździ się łatwo jak przód napęd w lato + drift zimą + rakieta spod świateł w każdych warunkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) +225KM/300Nm
Warunek: z oryginalnym zawieszeniem, żadne gwinty #!$%@?
kipowrot - @NewEpisode @NewEpisode z resztą tak jak czytam to Ty chcesz auto pseudosp...

źródło: comment_S6tQsQCpZUIN4pZ1J3G0dHpyl9q8cMuU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NewEpisode ja miałem Leona w napędzie 4x4 . Seria 180 KM z lekkim chipem na 200 . Jeździłem 6 lat na lpg spalanie od 13 do 16 litrów gazu. Nic się nie psuło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NewEpisode: w Grudziądzu jest masa handlarzy, a dodatkowo to miasto ma opinię "fabryki samochodów używanych" - same wypucowane, używane tylko na niemieckich autostradach w co drugą niedzielę każdego miesiąca posiadającego w swojej nazwie literę "a". Najeździłem się już w tamtych okolicach w poszukiwaniu auta, niestety bezskutecznie. Nawet jeżeli byś coś chciał z tym autem robić, najpierw sprawdź je 15 razy z każdej strony.
  • Odpowiedz
@NewEpisode: dla siebie szukałem Leona 1 - znalazłem. W ogłoszeniu piękny, w rzeczywistości...każda szpara inna, brak niektórych osłon ("Panie, taka wersja!"), ponad 12 letnie auto z przebiegiem mniejszym niż 150kkm, silnik pracował oczywiście nierówno, pomimo zapewnień sprzedawcy. Generalnie strasznie daleko nie miałem, bo z Malborka, ale to zawsze stracone kilka godzin.
  • Odpowiedz