Wpis z mikrobloga

Czy poleci ktoś jakaś dobrą markę z częściami zamiennymi do #iphone 5s w dobrej cenie? Potrzebuję ładowarkę z kablem i słuchawki. Oryginalne są za chore pieniądze.
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@KARMOWSKI: oryginalne też przestały działać po pewnym czasie, więc to słaba rekomendacja jeśli mam wydać sto ileś złotych na sam kabel z ładowarką. !Nawet na komentarz na mikro nie można normalnie odp...
  • Odpowiedz
@mxmilian: kabel mam z ADATA jest z certyfikatem dałem za niego jakieś 29zł bodaj, a wytrzymał już prawie rok. Co wcześniej w ciągu roku potrafiłem #!$%@?ć 3 kable w tym dwa oryginalne. Słuchawki mam dokanałowe bodaj z panasonica za jakieś 70zł i też dają radę :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Slon: Fantastycznie. Jest szansa naprawić Touch ID bez wymiany połowy telefonu? Powoli działał coraz słabiej, aż w końcu przestał wczytywać odcisk.
  • Odpowiedz
Jest szansa naprawić Touch ID bez wymiany połowy telefonu? Powoli działał coraz słabiej, aż w końcu przestał wczytywać odcisk.


@mxmilian: to zalezy co sie uszkodzilo, jak tasma ulegla uszkodzeniu to niestety raczej nic sie nie da zrobic.tasma ciagle pracuje i jakiekolwiek lutowanie nie sa sensu bo rozpadnie w krotkim czasie.
  • Odpowiedz