Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mnie stadna mentalność, hipokryzja, zakłamanie, fałsz, troszczenie się o cudzą moralność. Wszystko co się odczuwa jest perspektywą a nie faktem, a jednak wielu ludzi swoje racje uznaje za oczywistość i cały świat ocenia przez pryzmat własnych doświadczeń, dając sobie prawo do sądzenia.

#!$%@? mnie moment, w którym taki człowiek zrobi krok w moje życie, bo że staram się być ponad tym nie mogę odpowiedzieć na równi, a jednocześnie boli mnie moja znikoma możliwość interwencji w odwecie.

Jednakże, życie przebiega o wiele milej, gdy dążę do troszczenia się o siebie, a nie podbijania swojej samooceny cudzym kosztem.

Nosz #!$%@? zrozumcie, że w dupie mam wasze zdanie. Gdy ktoś chce słuchać cudzych rad, tudzież oszczerstw, to idzie do tej osoby i życzliwie wysł#!$%@?. Wszystkim się robi ciepło. A nie banda stulejarzy się zjeżdża i wspólnie jadą po takim Tigerze, napędzając mu atencji, bo tylko na niej żeruje. Boki zrywać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: nazywa się to "Naiwny realizm" i jest ludzką tendencją do postrzegania swoich własnych przemyśleń, poglądów, opinii jako tych obiektywnych. Ludzie tak mają, uznają ze to ich punkt widzenia jest tym najwlaściwszym i to ich refleksje są wysokiej jakości.

Na przyklad - większość kierowców uznaje wlaśnie ich prędkość za tą odpowiednią. Jak ktoś jedzie w trasie wolniej 20 km/h to uznają go za idiotę, który się wlecze ponieważ nie umie jeździc.