Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

W tym wpisie chwaliłem się tym, że mój #rozowypasek wziął się poważniej za wycinanie laserem fajnych rzeczy. Dostałem od Was (i przekazałem na jej ręce) dużo ciepłych słów - naprawdę dziękuje za docenienie i wsparcie, wyrażane i we wpisie, i na PW. To wszystko ją bardzo zmotywowało - m.in. do tego, że powinna wyjść z tymi rzeczami "bardziej do ludzi", bo to, co robi, jest naprawdę fajne. Jeden mirek (pozdrawiam tutaj @ryrzzjapkami - odezwij się do mnie na PW) podrzucił pomysł, żeby różowy założył sklep na Etsy... i tak się właśnie dzieje! Sklep jest właśnie w trakcie zakładania i wypełniania produktami - a jej szef był zadowolony z takiego pomysłu, pozostawiając jej niemal nieograniczoną swobodę twórczą. Mega!

Z tego właśnie powodu robi (moimi rękami ( ͡° ͜ʖ ͡°)) małe #rozdajo. Jako, że zbliża się Wielkanoc, przygotowała dla Was 2 zestawy wyciętych laserowo ze sklejki (jak na zdjęciu), stylizowanych wielkanocnych jajek.

Jak wziąć udział? Tradycyjnie, zaplusować wpis :) Zielonki tez biorą udział (ale tylko takie, które założyły konto przed dodaniem tego wpisu). Plusujemy do jutra do 22:00, ja jutro losuję przez mirkorandom (jak już ogarnę, jak to działa) 2 osoby i wysyłam wycinanki - jak się poczta spręży, to dojdą jeszcze przed świętami i będą mogły udekorować stół, koszyk wielkanocny czy co tam chcecie :)

#diy #rozdajo
źródło: comment_FheyGUWwfBlvq4eWsBAtMxSRfIllpsq4.jpg
  • 13
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.