Wpis z mikrobloga

Na reddicie jakiś czas temu pojawił się wątek, w którym koleś pytał o opinie polskojęzycznych użytkowników na temat rządu PiSu. Jakiś koleś napisał, że nie głosował na PiS i że ich nie popiera a także krytykuje ich za wiele rzeczy. Nadmienił natomiast, że śmieszy go medialna krytyka ministra Szyszki i tej pseudoafery nt. drzew. A co zrobili użytkownicy reddita? Zaczęli po nim jeździć, że ośmielił się popierać jakikolwiek akt normalizacji stosunków na linii "obywatel"-państwo. Dodatkowo sugerowali, że płacą mu z Nowogrodzkiej w Warszawie xDDDDDD. Reddit to gówno!

#oswiadczenie #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazpisu #polityka (ostatni tag dodaję, bo moderacja jest dziwna)

PS Wiedzieliście, że w Polsce jest teokracja? Tak piszą na reddicie.
  • 7
  • Odpowiedz
@malpiszonka: Ale serio. Piszesz mi, że PiS odwala głupoty - ja to widzę i na nich nie głosuję! Ale jak to się ma do mojego wpisu? Czy sugeruje on w jakikolwiek sposób, że mógłbym być PiSowcem? Ja krytykuję tę partię niemal pod każdym względem: ustrojowym, gospodarczym, historycznym i obyczajowym. Natomiast nie czynię tego na portalu ze śmiesznymi obrazkami, bo jeszcze by mnie za to zjadła neuropa. Serio, oni bardzo nie
  • Odpowiedz