Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co można robić w dużym mieście po powrocie z pracy, zrobieniu zakupów, zjedzeniu czegoś? Mam dość siedzenia przy kompie. Gdy wyjdę z mieszkania, to pochodzę tak ze dwie godziny, napatrzę się na loszki, a potem nie wiem, co ze sobą zrobić. Nawet jak widzę jakąś fajną, to nie zagadam, bo nie potrafię. Wracam sfrustrowany do mieszkania i znowu odpalam kompa - oglądam te wszystkie kanały na youtube, po których niby człowiek staje się mądrzejszy (Polimaty, SciFun, Vsauce itp.), czasem jakieś głupoty (np. Blok Ekipa, kompilacje z kamerek samochodowych), potem tagi na mirko. Potem coś zjeść, umyć się, spać i następnego dnia do pracy. Najgorsze są weekendy. Chciałbym porobić coś, ale nie mam pomysłu. Możecie coś poradzić?

#przegryw #feels #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 20
  • Odpowiedz
Jeśli lubisz sport drużynowy - to znaleźć ekipę (najprościej iść na boisko - capt. obvious)
Jeśli lubisz gry planszowe - to znaleźć ludzi (miejsca gdzie takie rzeczy się odbywają, spotkania planszkowe, sklepy z planszówkami itp).
W ogóle jeśli masz jakieś zainteresowania - to rozwijać je, znaleźć jakieś grupy które się tym zajmują, działać. Jeśli nie masz żadnych zainteresowań/hobby - to pytanie powinno być sformułowane w sposób 'pomóżcie mi znaleźć hobby'.
  • Odpowiedz
Miałem podobnie zaraz po przeprowadzeniu się do nowego miasta. Początki, zanim się ogarnie nowych znajomych, są dość ciężkie jeśli się nie jest introwertykiem. Ja sobie z tym poradziłem przez: rower i bieganie - bieganie szybko mi przeszło,
gotowanie - mój faworyt, szczególnie pieczenie chleba
modelarstwo - mam jeszcze nie dokończony model
gry i film,
fotografia - może coś dla Ciebie jak lubisz spacery
itp. jest całe mnóstwo hobby, możesz zajrzeć w link poniżej :
  • Odpowiedz