Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy

pytanie moze glupie moze madre nie wiem, juz wstepne rozmowy z panem od kodow sa :D

macie jakies namiary na bialko, ktore bedzie smakowe i nie bedzie slodzone sukraloza / aspartamem i nie bedzie mialo gumy ksanatowej, bedzie w pelni akceptowalne przez Jerzego Ziebe? do tej pory jechalem na myprotein vegan blend naturalu, ale smakowo to ciezko, w szczegolnosci bez mleka (tragedia), z mlakiem (akceptowalnie po tygodniu tragedii), a i pewnie wchlanialnosc bialka konopnego z ryzowym nie byla jakas super.

Czy ktos z was ma moze doswiadczenie z mieszaniem w swoim zakresie? tak mysle, ze przeciez mozna wrzucic jakas porcje kakao i powinno dac jakos rade z bialkiem, nie? Na bulku jest niby naturalne bialko serwatkowe, ktore jest slodzone stewia (za co plus), ale i tak ma gume ksanatowa. Dla mnie moze sie nie pienic w ogole ten proszek, wazne zeby wjazd do ciala byl w miare smakowity (nie oczekuje smaku nutelli przy piciu suplementu, ale zeby nie wykrzywialo ust kazdorazowo).
  • 7
@777-: no dokladnie serek wiejski. akurat do niego mam awersje, tzn jem go, ale do twarogu to lata swietlne w smaku, konsystencji, jakosci i przede wszystkim - szczesc9a :D
@ChoNoTu: no wlasnie tutaj nie chodzi o to, ze twarogu nie moge jesc (bo moge go jesc na sucha klate, po prostu uwielbiam), ale brak dostepu do twarogu. Pytalem o naturala co do bialka bezsmakowego