Wpis z mikrobloga

"Nobla" debilowi, co wymyślił zamykanie przedszkoli i żłobków w wakacje na miesiąc.

"Bo pracownicy też muszą mieć urlop" - tak, ale ku*$a nie koniecznie w tym samym czasie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gorzkiezale
  • 11
  • Odpowiedz
@apaczacz: To jeszcze lepiej :). Mojej córki przedszkole było zamknięte na 2 tygodnie. Teraz do państwowego poszła to miesiąc będzie w domu, ale przeboleję za tą cenę :)
  • Odpowiedz
@Kelemele: w moim przypadku nie tylko cena byla na plus dla panstwowego. Poziom lepszy, znacznie wieksze nastawienie na jakies rozwijajace zabawy i brak dyrektorki ktora myslala na czym zgolic jeszcze rodzicow.

BTW, kiedys rodzice mieli przyniesc po 5pln na papier dla dzieci, pomimo tego ze co miesiac 450pln placilismy "czesnego"
  • Odpowiedz
Teraz do państwowego poszła to miesiąc będzie w domu, ale przeboleję za tą cenę :)


@Kelemele: ja mam gorzej, bo mam dzieci w różnym wieku - jedno w przedszkolu a drugie w żłobku i tylko przypadkiem obie placówki w tym samym miesiącu są zamknięte. Jakby wymyślili, że złobek w lipcu a przedszkole w sierpniu to już całkiem byłbym w czarnej de.

Najbardziej to mnie wkurza to tłumaczenie, że pracownicy też
  • Odpowiedz
Kto powiedzial, ze wszystkie przedszkolanki musza miec urlop w tym samym czasie?


@Berlinianka: nie wiem, kto tak powiedział ale takie jaja są właśnie i o to się wkurzam :)
  • Odpowiedz
@Berlinianka: to nie kwestia kuratora.
Żłobki - Wydział ds Ochrony Zdrowia urzędu miasta, przedszkola - jakiś inny wydział i jakiś inspektor.

Ale mi właśnie powiedzieli skąd tak jest - bo jest burdel i rodzice są zmuszani zapisywać dzieci wszędzie, gdzie się da, bo "nie ma systemu informatycznego nad tym panującego".

ale podobno i tak 100% dzieci jakimś cudem gdzieś się "dostaje" na ten czas
  • Odpowiedz