Wpis z mikrobloga

@Nezukine: No wg mnie krótkie : <. Próbowałaś je jakoś wzmacniać/zagęszczać? Polecam kapsułki Placenta placo do wcierania albo Seboradin Niger (hehe) lotion - też do wcierania. Oczywiscie, jeśli przeszkadza Ci obecny stan Twoich włosów.
  • Odpowiedz
Ej no, kłamiesz.

Szary, później z białymi pasemkami, w "Coś się kończy, coś się zaczyna" biały


@jamjamjam cytat z książki daj, a nie jakieś gównowiki. Ja Ci mogę pokazać cytat z Wikipedii, gdzie jest mowa o popielatych włosach. A Twój sensu nie ma, bo "Coś się kończy, coś się zaczyna" to opowiadanie będące niejako fanfiction
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: Proszę bardzo:

Ciri ponownie odrzuciła włosy do tyłu, a wśród popielatych kosmyków zalśnił śnieżną bielą szeroki pas u skroni. Wtedy zbielały jej włosy.

Jest wyraźnie napisane, że zbielały. Traktuj je sobie jak chcesz.
  • Odpowiedz
@jamjamjam przecież mówiłem, że to jest z "coś się kończy, coś się zaczyna", które jest niepoważne, niekanoniczne i nie ma związku z sagą. Pomijając już, że niewiele osób to przeczytało.
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: A ja nigdzie nie mówiłem, że białe włosy występują w innym opowiadaniu niż to.
Przyczepiłeś się do tego, że ktoś skojarzył białe włosy z Cirillą więc Ci pokazałem, że może ten ktoś zna to opowiadanie i taki obraz jej został mu w głowie. Tyle.
  • Odpowiedz