Wpis z mikrobloga

@a-lexis: tak. Poza tym w 1.6 HDi bardzo często turbina głośno chodzi z powodu miernej jakości uszczelkę na przewodach (od i z IC, do turbiny, z odmy do do dolotu, nieszczelny kolektor dolotowy). Ten typ tak czasem ma
@ScaRRyMaN: ale koniecznie powinien tym się zając tym bardziej prowadząc taki biznes. najlepsze części samochodowe. chciałem aż wyjść i mu powiedzieć ale odjechał wiec tylko mu mrygłem i się śmiałem..
@a-lexis: mnie wymiana uszczelnień (plus nowa odma) pomogła na jakieś 1000km, nie warto ani mojej roboty ani pieniędzy na uszczelki. Dałem nowe przewody IC, nową uszczelkę do turbo, nowe uszleki do kolektorów dolotowych i wydechowych, wszystko z oryginału lub reinza. Gra nie warta świeczki. Tym bardziej, że druga firmówka (już w prywatnych rękach pracownika) przebujała świszcząc 330kkm bez roboty czegokolwiek w dolocie
@ScaRRyMaN: ale ten dźwięk był paskudny co dodał gazu to tfiuuuu tfiuuuuu tfiuuu ciekawe jak to w środku słychac bo na wewnątrz to masakra. oczywiscie studzenia turbiny niema przyjechał i odrazu jebudu
@a-lexis: to swoją drogą. Ale raczej stawiałbym na IC, jak nie ma ekranu pod silnikiem (a nie widziałem firmowek z, przecież przeszkadzają przy wjeździe 30km/h na 30cm krawężnik) to mógł rozwalić IC