Wpis z mikrobloga

@XTas: na poczatku patrzac na zadania az sie przestraszylem, ale jak rozpoczolem robić zamkniete to wszystkie prawie policzylem, otwarte tez porażka, takie zadania to ja mialem zaliczając półrocze z matmy w 3 klasie...; )
@XTas: Piszę maturę podstawową z fizyki i bardziej obawiałem się mat niż fiz :/ Teraz z kolei odwrotnie :P Hmm faktycznie. Matura była łatwa, a ludzie którzy będą się żalić, że była trudna trafili do liceum przez przypadek.
@WallyGator: Napisałeś dokładnie 10 minut po czasie. A ja nie wiedziałem, że jest coś takiego, przepraszam. :D

@kicioch: Sorry, że dopiero teraz. Zamknięte zadania po prostu żenada. Z otwartych wiadomo - za 5 pkt. podróż, miasto A i B, pociąg/rower, jak co roku. Oprócz tego trochę geometrii, planimetrii. Nawet zauważyć zbyt wiele nie trzeba. Mógłbym napisać jakieś zadanie, jak chcesz, no ale po co, skoro pewnie już są na jakiejś
@queritius: No niestety, tak tak wygląda, że teraz dużo więcej osób idzie do LO niż do Technikum. Cóż, wystarczy spojrzeć na statystykę: Znacznie więcej osób chodzących do LO zdaje maturę w porównaniu z innymi szkołami. Więc mi, jako uczniowi opłaca się iść do Liceum bo już z marszy mam statystycznie większe szanse zdania. To, że szkoły przyjmują takie osoby, które nie powinny się tam znaleźć... no to już inna historia.