Wpis z mikrobloga

@Pirzu: Wgraj dev przez aktualizacje. Na 3s dziewczyny to samo było. Jak przez to pójdzie to już odblokujesz z dev, a potem już sam najlepiej wiesz co robić bo z Twoich poradników korzystałem
  • Odpowiedz
@Pirzu: u mnie za każdym razem występował ten problem. EDL jest potrzebny do flashowania romu z poziomu kompa, dobrze pamiętam? Jeśli tak to u mnie normalnie w trybie fastboot rom się instalował.
  • Odpowiedz
@Pirzu: U mnie to samo było. Z globala wgrałem dirty flashem na global dev i odblokowałem bootloadera. A potem ręcznie w download mode i reszta już wiadomo jak.
  • Odpowiedz
@sssabae: Chce po prostu wgrac miuipolska, bo w porownaniu do Samsunga, Sony, HTC, LG - moge modowac system nawet majac telefon z polskiej dystrybucji bez utraty gwarancji :)))
  • Odpowiedz
  • 3
@Pirzu

Chce po prostu wgrac miuipolska, bo w porownaniu do Samsunga, Sony, HTC, LG - moge modowac system nawet majac telefon z polskiej dystrybucji bez utraty gwarancji :)))

To dotyczy tylko Miui Polska, natomiast wgranie np. CM powoduje, że tracisz gwarancję, tak że modować jest na wyrost.
  • Odpowiedz
@t-time: @Rubajticos: A nie musiało Wam prezz neta weryfikować?
wchodze w updater > wybieram paczke zip > klikam > telefon weryfikuje i pokazuje "cant verify update - cos tam cos tam i ze stable version only" :/
  • Odpowiedz
@Pirzu: Nie. Może ma to związek, że to były jeszcze buildy na Marshmallowie. Ściągnąłem paczkę, wybrałem zipa i poszło. Po ostatnich przygodach z androidem 7 dla mi5 i jego turbozabugowaniu, możesz mieć problemy.
  • Odpowiedz