Wpis z mikrobloga

#tibia
zdalem sobie dzis sprawe czemu ta gra umarła. przez przypadek zgadałem się z kolegą i okazało się, że on sobie okazjonalnie pogrywa i uznaliśmy, że pogramy razem. Ma jakiegoś 200lvla knighta i takie tam inne postaci. Wyszedłem na maina, on mi rzucił itemki no i poszliśmy szybko nabić lvl. Pobilismy 20 minut cyklopy na Edron i przyszedl jakis 30lvl. Nic nie pisal, ani nic, był sobie. Jedynie chyba pomylil okienko i wyslal na ogolny nick mojego kolegi. Za 3 minuty przybiegl jakis 300lvl i kazal nam #!$%@?ć. No to kolega zostal, a mi kazal spadać. Za 5 minut przybieglo 4 innych ziomeczków i go bili, oczywiście noskille z brazylii nic mu nie zrobiły. Oczywiście krzyczenie hunted i tak dalej. I o to dlaczego ta gra praktycznie umarła. Nie chodzi o boty, chodzi o #!$%@?ą społeczność. Nie mogę sobie nawet poexpić bo zaraz przylatuje banda 200, 300, 400 lvli i po prostu cię #!$%@?ą.
  • 10
@Zebrzysta_Zebra: nie kumasz o czym mówię, naprawdę złota rada swoją drogą, ja nie jestem, ale przychodzi nowy gracz(lol, ta gra ma jakichś?) i po prostu #!$%@?ą go zewsząd. tyle funu, ciekawe community, na pewno zostanie na dłużej
@giedmayt dlatego nie grałem na pvp ale oczywiście jak nie grasz na pvp tos noob i ciota. Tylko ja nie chcę grać i płacić żeby moc grać, haracz.
@giedmayt: To akurat nie jest żaden argument xD Zajmowanie expowisk i nękanie low lvl istniało od początku tej gry. Ileż to ja płaczów czytałem na forum, bo ktoś kogoś zabił, ktoś kogoś wygonił, to byłó zawsze.
Dzisiaj problemem jest raczej to, że expowiska są puste i trzeba łączyć serwer, a nie to, że nie idzie na expa wejść, twoja historia to jakiś szczególny przypadek.
@giedmayt: tak tak 300 lvl #!$%@? 30 lvle z cyklopw ( ͡° ͜ʖ ͡°) skula na was szkoda plus zakladam ze to pewnie gejowy nonpvp no i zaloze sie ze o stealh ringach nie slyszeli

ogolnie slaba zarzutka
ps a gra nie umarla cos ci sie #!$%@?