Wpis z mikrobloga

Mirki polecicie jakiś powerbank, który mogę kupić gdzieś na miejscu w Gdańsku, powiedzmy do 100 zł, aczkolwiek wolałbym mniej, bo jest mi potrzebny tylko na jeden raz do zasilania kamerki SJCAM przez 1 dzień. Ona ma baterię 900 mha i trzyma na niej 2-3 h, a potrzebuję żeby działała 7-9 godzin.

#powerbank #gdansk
  • 15
  • Odpowiedz
@Maarek: Wolę zapłacić niż oddać dane. :) Poza tym on ma 2200 mha, to nie za mało? Miałem już kiedyś taki, niebiesi z napisame POWER i było to totalne gówno, obawiam się, że ten może być podobny... ;/
  • Odpowiedz
@Witeeek: ja mam xiaomi 10 000 mah i jestem zadowolony, zamówiłem na banggood i zapłaciłem poniżej 50zł. myślę że w sklepie typu x-kom i innych spokojnie kupisz coś o podobnej pojemności lepszego, osobiście nie brałbym nic mniejszego.
  • Odpowiedz
@Maarek: Już nawet nie o to chodzi, bez promocji kosztuje 20-30 zł, więc mogę go zwyczajnie kupić, chodzi raczej o to czy on w ogóle się do czegoś nadaje? Bo jak pisałem miałem już powerbank POWER, który jakości był raczej marnej i obawiam się, że ten z Julii jest podobnej.
  • Odpowiedz
@Chicane: Sklep jest z Augustowa i pracują do 16, a ta aukcja to jakiś prywatny gość bez telefonu, który pierwszy raz coś w ogóle sprzedaje na allegro, a ja potrzebuję coś w miarę pewnego na jutro, nie chciałbym, żeby jutro się okazało, że w środku jest paluszek dioda i cegła. ;)

Ale bardzo Ci dziękuję, że pomagasz. :)
  • Odpowiedz
@Witeeek: ostatnio allegro pozmienialo system komentarzy. ja mialem ponad 100 pozytywnych komentarzy i tez mi pokazuje 0 bo ostatnio nic nie sprzedawalem... z tego co widze gosc ma konto od kilku lat i ponad 60 komentarzy mial przed zmianą.
  • Odpowiedz
@Witeeek Ehhh że też nie miałem czasu dzisiaj mirkować ( ͡° ʖ̯ ͡°) W budynku Lotu kupowałem Xiaomi, jest tam taki mały sklepik komputerowy. Jak nie Tobie, to może komuś innemu się kiedyś przyda ta wiedza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz