Wpis z mikrobloga

News na gazecie o spodziewanej cenie kolejnego #iphone. Przewijam na dół i oczywiście pierwszy komentarz:

(...) Mam xiaomi redmi note 3 za 150$ i jest aż nad to dobry. Po co płacić bajońskie sumy za urządzenie do wysyłania wiadomości, rozmowy i robienia zdjęć? Ale lans jest...

i kolejny

Mam Huawei za 800 zł. Dual sim - czego mi więcej trzeba ? Jest szybki, sprawnie działa i nic mu nie brakuje, na ch.. wydawać tyle kasy na telefon, jakoś nie mogę zrozumieć.

kek
#apple #xiaomilepszy
advert - News na gazecie o spodziewanej cenie kolejnego #iphone. Przewijam na dół i o...

źródło: comment_FhJ36t0hZ7xb4kxqm23GkmwnG1jAHnQR.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@advert: zakladam, ze pisza to dorosli ludzie - jesli tak jest naprawde, to jestem bardzo zniesmaczony

jeszcze jakby mieli interes w tym - szeptanka za hajs na przyklad (#!$%@? swoja droga) - ale wiekszosc tych komentatorow robi z siebie debili za darmo :o
  • Odpowiedz
jeszcze jakby mieli interes w tym - szeptanka za hajs na przyklad (#!$%@? swoja droga) - ale wiekszosc tych komentatorow robi z siebie debili za darmo :o


@winiger: o, dokładnie to mnie zawsze zastanawia - po co zawracają sobie dupę komentowaniem, nic właściwie z tego nie mając, oprócz spuszczenia ciśnienia z bolącej dupy, że ktoś wydaje swoją kasę inaczej niż oni by tego chcieli.
nigdy tego nie pojmę.
  • Odpowiedz
@m_bielawski: nie no, nie jest tak strasznie :) mialem stycznosc przez chwile z xiaomi redmi note 3 pro oraz huawei p8 lite. bardzo fajne telefony, fajnie wykonane i ogolnie jak na srednia polke, to cud miod i orzeszki.

Jednak mimo wszystko przesiadlem sie na iphone - najpierw 5s, potem 6s, teraz znowu 5s. Powod dla ktorego nie chce telefonu na androidzie - bo nie i #!$%@?. Po prostu, taki kaprys.
  • Odpowiedz