Wpis z mikrobloga

@kubakabana: tylko, że nie wiadomo czym te DLC będą… Preorder to zwykła loteria. Dla mnie obecne DLC to żenada, dwie mapy są niegrywalne, a dwie małe i nudne. Pojazdy i bronie dostaną podobno za tydzień osoby z podstawową wersją gry, więc 170 zł za obecne DLC i obietnice trzech następnych to słaby pomysł
@kubakabana: ja też jakoś tak, ale w sumie to pod wpływem… :) Ogólnie za komplet DLC to raczej warto tyle zapłacić, ale to zwyczajny preorder. Samo TSNP nie jest warte 1/4 tej kwoty, bo jedyne co się oferuje to mapy, a one są może ładne, ale bardzo słabe pod względem grywalności. Brakuje w nich rozmachu i skali
@kubakabana: na mapce z makami jest problem z ilością samolotów, a brakuje dział plot. Bombowce bombardują okopy i zabiją po kilku żołnierzy na raz. Jedynie Soissons jakoś się broni - najlepsza mapa z całego zestawienia, choć nadal w mojej opinii zbyt mała. A mapa z płonącymi okopami i mapa wielkim bunkrem to porażka. Wojna na moździeże i granaty. Bardziej przypomina to Call of Duty.
@dGustator:

mapa z makami ma niezbalansowany 1 sektor, pozniej ma sektor z 3 flagami co jest mega trudno zdobyc

Verdun i juz znany 1 sektor xD nawet jak go sie uda zdobyc to 2 jest rownie ciezki do zdobycia

Soissons jest prawie ok, ale 1 sektor jak dobrze skampią jest latwo bronic

Bunkier cierpi przez ilosc granatow

Dlatego ostatnio gram tylko powrot do podstaw bez pojazdow i tylko na standardowe karabiny