Wpis z mikrobloga

Siema mirki. Problem dotyczy Samsunga J5 (J500F). Otóz po podłączeniu kablem USB do komputera - nul, zero reakcji ze strony telefonu. Tylko ładowanie. Testowałem z 6 różnych kabli i wszystkie sprawne bo mój drugi telefon bez problemu, od strzała się podłącza. Próbowałem włączać/wyłączać debugowanie USB, włączać wyłączać OEM i dalej nic z tego. Zmieniałem tryby z MTP + ADB na samo MTP i odwrotnie - dalej nic. ACZKOLWIEK była z raz sytuacja gdzie po podłączeniu na 10 sekund wyświetlił się wybór podłączenia telefonu, po czym automatycznie telefon się odłączył, mimo iż go nawet nie tknąłem palcem. Jakieś pomysły/sugestie? #samsung #j5 #problemzusb
  • 2
@Maykello: Komputer mógł zainstalować niepoprawne lub niepoprawnie sterowniki. Jeśli to możliwe pousuwaj logicznie wszystkie urządzenia USB i podłącz telefon.
@l-da Jak komputer mógł cokolwiek zainstalować skoro, nawet nie zdążył czegokolwiek zainstalować. Owszem, wyskoczyło okienko od instalowania sterowników ale logicznie wyskoczył błąd:Urządzenie zostało odłączone. Domyślnie mam zainstalowane najnowsze sterowniki od Samsunga.