Wpis z mikrobloga

@battles: u mnie leży właśnie komplet nowiuśkich Goodyearow. Świetne parametry jezdne, niskie zużycie paliwa i niski hałas. Kumpel wybierał dla siebie niezależnie i tez kupił takie same.
  • Odpowiedz
@battles: ciężko mi powiedzieć, bo do tej pory mam Dunlop SP SportMaxx RT, które chyba są najcichsze w klasie (67dB). Zmieniam na Goodyear, bo chce zobaczyć, czy te klasy paliwowe są coś warte (Godyear klasa B, Dunlop klasa E).
  • Odpowiedz
@zavisha: myślałem, że leżą = są na kołach :) ok w takim razie kupię je, koncern ten sam co Dunlop i parametry te same. Dodatkowo promocja na darmowy montaż (w przypadku zakupu Goodyear)
  • Odpowiedz
@battles: Ne podejmowałem, opona miała coś około 4-5 lat kupowana jeszcze przez niemca (miałem ją odkąd kupiłem samochód) ale wizualnie do momentu uszkodzenia była w dobrym stanie.
  • Odpowiedz
@krisStarling: zrobiłem jakieś 15-20 tys. Kilometrów po autostradach, jestem zadowolony, spalanie/hałas widocznie mniejsze, nie miałem żadnych awaryjnych sytuacji czy na słońcu czy w deszczu. zawsze dobrze klei się do asfaltu, żadnych uslizgow nawet przy ciasnych zakrętach, czasami miałem wrażenie, ze opona wybuchnie szybciej niż straci przyczepność. Jedyna wada to w tym roku musiałem wymienić dwie przednie (uszkodzone z mojej winy) i ubyło dużo bieżnika. Nie mierzyłem, ale wyglądały mocno łyso w
  • Odpowiedz