Wpis z mikrobloga

#komputery Mirki pomocy. Doszły do mnie dziś części do nowego komputera, wszystko ładnie podłączyłem odpalam komputer, dysk chodzi, wiatrak na procesorze chodzi, karta chodzi. Za to nie działa nic podłączonego do płyty głównej ( myszka, klawiatura, monitor) Co mogłem nie tak podłączyć ? Płyta główna Gigabyte Z170 gaming k3 zasilacz silentum vero m1
Brz0za - #komputery Mirki pomocy. Doszły do mnie dziś części do nowego komputera, wsz...

źródło: comment_RGgJjLnSj3OQCCpyK4L7W6krUSqNRLcd.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • 0
@Dusha: komputer dopiero podpięty także nic tam nie ma @GIBbeer: wydaje mi sie ze nie, cpu osadzilo sie w sockecie bez problemu, mogę normalnie zdjąć chłodzenie i potem w razie co podłaczyc jeszcze raz ?
  • Odpowiedz
Gigabyte Z170 gaming k3


@Brz0za: nóżki od chłodzenia dobrze dociśnięte?? czy uruchamiając kompa jest sygnał biosu lub kilka i ewentualnie jakie?? krótkie czy długie czy też jakaś sekwencja tych sygnałów??
  • Odpowiedz
Jeżeli płyta nie ma swojego głośniczka dla sygnalizacji od biosu czy wszystko ok to podłącz głośniczek jeżeli masz takowy w obudowie
  • Odpowiedz
  • 0
@lechita: z tego co na szybko znalazłem na telefonie to płyta nie ma speakera w obudowie tez nie widze żeby było ( obudowa silentum gładkie m35)
  • Odpowiedz
prawidłowo powinien być jeden krotki, w razie problemów jest sekwencja kilku które oznaczają jaki jest prawdopodobny problem
  • Odpowiedz
  • 0
@lechita: wg mnie to płyta główna zachowuje sie tak jakby "nie dawała sygnału" dalej ani na złącza z tylu ani na złącza na obudowę
  • Odpowiedz
sprawdz jeszcze raz czy docisniete sa zatrzaski od chlodzenia do plyty glownej i przekrec je w prawo do oporu bo widze ze jeden nie do konca jest
  • Odpowiedz