Wpis z mikrobloga

#heheszki #uber #wroclaw

Zamówiłem Ubera, miała być granatowa Skoda Octavia. Czekam, dostaje powiadomienie, że kierowca jest na miejscu. Patrzę, stoi na boku skrajnego pasa, daleko od skrzyżowania. Biegnę do auta, wskakuję, witam się.
Koleś na mnie patrzy i pyta o co chodzi.
Ja taka konsternacja, i mówię, no, że granatowa Skoda Octavia, Uber, czekam na pana.
Facet zdziwiony - ale ja nie jestem Uber

:D :D :D :D
Takiej przygody jeszcze nie odwaliłem :D
  • 30
  • Odpowiedz
@Fuv: Patrzyłem na początek - DW, mówię zgadza się, idę, tylko nie pomyślałem, że mieszkam od dwóch dni we Wrocławiu i tutaj wszystko ma blachy DW :D:D:D:D:D:D:D
  • Odpowiedz
@JohnMarkII nie słyszałeś o prowokacjach taksiarzy przeciwko Uber? Zamawiają kurs, a potem dzwonią po policję? Może wystraszyles gościa i pomyślał że to prowokacja januszy
  • Odpowiedz
Mało kto zamyka auto od wewnątrz


@Nie_chcem_ale_muszem: przecież chyba każdy w miarę współczesny (tak z tego tysiąclecia) samochód sam zamyka drzwi po osiągnięciu tych 20kmh czy pierwszym naciśnięciu hamulca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może ktoś wysiadł wczesniej a gość cały czas stał więc drzwi się nie zamknęły od zewnątrz.
  • Odpowiedz
@Nie_chcem_ale_muszem: Focus to C, w takim razie bardzo dziwne, 2007 rok, przyzwoity segment i brak takiego czegoś z automatu? Kiedyś nawet zastanawiałem się czy to nie jak z sygnalizacją zapiętych pasów - daje gwiazdkę w NCAP więc dorzucają to do każdego samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz