Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kończymy 30. kolejkę Serie A spotkaniem Inter-Sampdoria. Do pełni szczęścia potrzebuję tylko goli po obu stronach i konkretny kupon do przodu. Wszystkie typy, kupony i legendę znajdziecie na blogu Gralingrad.pl http://www.gralingrad.pl/gralingrad-typuje-30-kolejka-20162017/ Jeśli gracie ze mną, kliknijcie proszę w reklamę na blogu - każde wsparcie się przyda, by utrzymać stronę. :)
#bukmacherka #gralingrad
  • 4
@recenzor: I to sporym. Przez długi czas grałem systemem, w którym obstawiałem pojedyncze zakłady na każdy z meczów danej kolejki Serie A - nie było spodziewanych efektów. Teraz testuję nowy system, ale stanu konta nie zerowałem - jest uczciwie.
@BassHunter: Od następnego sezonu wykasuj licznik i podawaj w jednostkach - 100u to bankroll początkowy. Każdy zakład to 1/100, czyli 1u. W przypadku przegranej tracisz 1u, natomiast w przypadku wygranej dopisujesz mnożnik (np. 2,3u).
Nie graj z podpórką (1X, 2X). Lepiej postawić na wygraną + drugi zakład na remis lecz w taki sposób, aby w przypadku remisu zwróciły się tylko obie postawione stawki.
Na przykładzie poniżej.
BAH: TSV 1860 Monachium -