Wpis z mikrobloga

@sorhu: z @mfind to ja jestem w kontakcie, u niego zamówię OC także jestem spokojny, z tym że póki mogę chciałbym wykorzystać obecne, bo czuję że cena nowego mnie zaboli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KornixPL idź do ubezpieczyciela niech przeliczy koszt ubezpieczenia za pozostaly czas bo napewno masz inne zniżki niž poprzedni właściciel. W razie kolizji może sie bez tego wypiąć.
@KornixPL: Elo ( ͡° ͜ʖ ͡°) zależy od ubezpieczyciela Mireczku, jedni robią rekalkulację, inni nie. Sprawdź w obecnym TU, czy ona jest też opłacona (jeśli na raty była, to już w ogóle). No i ważna rzecz, jak chcesz zrobić symulację nowej, to możemy luknąć co tam wyszłoby na ten moment :)
@mfind: Myślę że jeszcze w tym tygodniu się do Ciebie odezwę co do tego na razie wiem że do lipca 2017 mam spokój, ale jak będzie chwila wolnego czasu to podskoczę i prawdopodobnie kupię samochód i wtedy się zgadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fromasz56: Jeszcze nie wiem, wiem tylko do kiedy, bo nie mam jeszcze samochodu
@KornixPL jak masz oc do lipca to na luziku zdązysz zrobic sobie ładną ocenę na yanosiku i od nich mozesz dostac oc ;) w porównywarkach cih nie ma, bo to dziala inaczej niz zwykłe TU ale poczytaj sobie o temacie, mozna sporo zaoszczędzić ;)