Wpis z mikrobloga

Jestem trochę zawiedziony polskimi kanałami motoryzacyjnymi. Niby jest różny wybór, ale by dokopać się do czegoś porządnego to droga przez mękę. Nawet te wyłuskane perełki, nie są w stanie zagwarantować jakiegoś stałego poziomu. A najbardziej zawiodłem się, na tych "największych" kanałach - które już pro powinny być. Nie wspominam o dziesiątkach kanałów pomiędzy, których prezenterzy nie umieją nagrywać, czy powtarzają puste slogany wprost z ulotek informacyjnych. Naprawdę odechciewa się oglądać, trzeci-czwarty filmik z rzędu o tym samym samochodzie, w którym padają identyczne zdania(!) co w poprzednich. Chyba wina tutaj marketingowców, lub chęć uchwalenia czegoś w pamięci widzów (pozdrawiam volvo i ich ekran o niesamowitej rozdzielczości w s90).

AutoCentrum.pl - to jest jakiś magiczny spam kanał, który prześciga się w lubowaniu niemieckich marek. Testy same w sobie są świetne i pokazują większość samochodu i problemów jakie można napotkać. Zdecydowanie co nie podchodzi, to uwielbienie grupy VW - cokolwiek wypuszczą, nagle w filmikach brak własnego zdania, a przedstawiane są suche informacje. Gdzieniegdzie przebija swoje prywatne zdanie - vide skoda i ich nowe paskudne światła, gdzie dopiero w odpowiedzi na jeden z komentarzy pod filmikiem, napisał coś w stylu "zobacz na zachar off moją reakcję" - która wyglądała tak (,)

Pertyn ględzi - podoba mi się wytrwałość tego pana, miło się ogląda - jakby prowadził konwersację z widzem. Nie podobają mi się drobne wpadki (to już #!$%@? się na siłę) no i brak jakichkolwiek testów - szanuję za wiedzę i sposób jej przekazywania. Jednak nie dla mnie na dłuższą metę.

Marek Drives - humor który lubię, nawet pasująca formuła programu do takiej jaką poszukuje. Nie podoba za to podbieranie tagów od innych, większych (jak na tamten okres) youtuberów. Screen dodałem jako główny do posta. Teraz już w nielicznych filmikach można spotkać nieusunięte pozostałości. Chyba, że to jakaś zaplanowana akcja ;)

Saturday Car Fever - na początku podobał mi się kanał bardzo, jednak gdy zaczął dostawać konkretniejsze samochody z większą ilością opcji, wychodziło nieprzygotowanie do tematu. Nawet nie zainteresował się funkcjami, które testuje, jak one działają kiedy itd. Do tego w kółko powtarzane te same sentencje, które są już po prostu nudne, a humor to zwykłe silenie się na bycie śmiesznym. Meh...

Autowizja.pl od @pussyrider - naprawdę fajna formuła, brakuje trochę sprzętu i doświadczenia, lecz wszystko jest jak najbardziej na swoim miejscu i powoli ewoluuje w dobrą stronę. Na plus akcje jak - nie blokujcie środkowego pasa, na minus częstotliwość pojawiania się nowych materiałów na kanale. Ciekawi mnie co z tego się rozwinie.

Macie jakieś inne kanały, które spokojnie można oglądać? Z chęcią zobaczę coś nowego :)

#motoryzacja #polskiyoutube #marekdrives #petryngledzi #autocentrum #autowizja - (tag dodany po edycji by nie wołać ludzi niepotrzebnie)
Wapniak - Jestem trochę zawiedziony polskimi kanałami motoryzacyjnymi. Niby jest różn...

źródło: comment_Qc7oQjhJOUedlLg6OmTXNFBvkKxjAhnJ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Wapniak: Nawet nie wiedziałem że na yt są tagi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Saturdaya obejrzałem 2 filmiki i moim zdaniem są za długie do tego co w nich porusza
Marka szanuję bo zawsze wcina jakiś żart, albo krytykuje co mu nie leży
Petryn też jest ciekawym kanałem ale raczej do zobaczenia przy śniadaniu kolacji, same wrażenia z jazdy zero teorii
Autocentrum zobaczyłem z 90% filmów i faktycznie
  • Odpowiedz
@Wapniak: w ten sposób nigdy nic nie znajdziesz bo wszędzie próbujesz się do czegoś przyczepić skoro w jednym z wymienionych kanałów wszystko ci odpowiada..ale jednak nie bo złych tagów użył.. boziu

Ja jak czegoś szukam to zazwyczaj i tak trafiam do autocentrum czy np Marek Drives, większość innych to wlaśnie czytanie ulotek. Saturday Car Fever też czasami zerknę ale niestety zgadzam się z tym co napisałeś + te ciągłe gadanie o
  • Odpowiedz