Wpis z mikrobloga

Hej motomirki. Kilka pytań od motocyklowej zielonki po zdaniu egzaminu na A. Plan na zakupy to kask shoei nxr, buty smx6 i jakas skora, moto mt07. Czy moge liczyc na rabat w salonie na nowe moto? Jakies doswiadczenia? Jak jest z gwarancja przy zakupie z sportbikeshop.co.uk kasku shoei? I czy w ogole ma to sens (350£ vs jakies 1900) czy kupujac wszystko na raz wieksze rabaty dostane w jakims sklepie stacjonarnym? Ogolnie jakies pro tipy? :) Dziekuje i do zobaczenia na drodze #motocykle
  • 10
  • Odpowiedz
@kalorymetria: moze warto zawolac tag UK, co?

Bo skad ja z PL mam niby wiedziec jakie rabaty dadza w UK przy kupnie moto czy ciuchów? ;) jak nawet zasady kredytowanai są inne.

@Stitch: jestem w pl i tutaj zakupy chce zrobic ale mam tez mozliwosc zeby znajomi podrzucili mi zakupione z tej strony ciuchy. Dziekuje za odpowiedzi
  • Odpowiedz
@kalorymetria: a no to chyba, że tak.

Rabat na moto musisz dogadywac juz u dealera, czesto idzie wyhaczyc dość dużo, albo w cenie podstawowej ugrac mnostwo dodatkow. Ciuchy tez jak bierzesz komplet to czesto sie udaje, jak osobno to raczej nie licz na rabaty :/
  • Odpowiedz
@kalorymetria: kupowałem mt07 dwa lata temu. Od ceny katalogowej powinnaś ugrać jakieś 10%. Mnie się bardziej opłacało przestać się targować o zniżkę, a wymuszać dodatkowe wyposażenie które i tak chciałem. Katalogowo moto + szyba, stelaż, kufer i crashpady wychodziło jakieś 30k a zapłaciłem trochę ponad 24.
Teraz mt07 jest sporo droższe, ale poszukaj sobie zeszłego rocznika, można dobre zniżki wyrwać.
  • Odpowiedz