Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki,

Mój Ojciec kończy niedługo pół wieku i chciałem mu sprawić z tego tytułu jakiś fajny prezent. Ojciec jest mocno into #motocykle ale nie zapowiada się żebym mógł sobie pozwolić żeby kupić mu nowego Harleya ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Myślałem o zakupie wycieczki dla niego i mamy, jakieś zorganizowanej gdzie dostaje się moto pod tyłek (ewentualnie bierze własny), ma zapewnione spanie, szamę i moc atrakcji. Tak wiem, że samemu taniej zorganizować ale nie do końca o to chodzi. Ktoś coś poleca? Czy korzystał ktoś z usług strony Motofiesta.eu? Strona i oferta wygląda według mnie całkiem ok.

Wołam również:
#motomirko
  • 4
@bigger: Tak, wiem że to z pewnością tańsza (i prawdopodobnie ciekawsza) opcja ale musiałbym najpierw się sam zdoktoryzować z tras, hoteli, atrakcji itd żeby miał wszystko "na gotowe" + w razie jakichkolwiek problemów musiałbym jakoś próbować je "ogarnąć" i to prawdopodobnie "zdalnie". Mój ojciec raczej słabo z angielskim i cośtam tylko po niemiecku szprecha (tyle co się nauczył pracując w rajchu). Wolę jednak coś zorganizowanego żeby odpowiedzialność była na kimś innym