Wpis z mikrobloga

Mirasy!
Ktoś z Was/ Waszych znajomych nie szuka kogoś do #praca na terenie #poznan?
Mój różowy szuka czegoś nowego, więc oprócz ofert na OLX pomyślałem, że dobrze będzie zapytać tutaj ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alyaoo: nie i nie mam zamiaru, bo widziałem was na wspomnianym wyżej piwie, gdzie laska zapytana o to czy można wziąć krzesło odpowiedziała "s--------j od tego krzesła", a potem jakieś żarty dla upośledzonych umysłowo z papieża
  • Odpowiedz
@Adams_GA: @alyaoo: @Marpop: nie wspominając o tym, że p--o, które zostało zalinkowane odbywało się w Old Schoolu, co nawet jest zaznaczone na górze strony XD a tam nawet nie ma krzeseł, żeby ktoś mógł chcieć wziąć jedno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alyaoo: bo Limeone zarzuciła mi, że nie było żadnego takiego piwa, może pomyliłem to konkretne wydarzenie, ale na pewno byliście gdzieś w tym okresie w Słoniu i Taczce, skoro sami nawet je proponujecie jako potencjalne miejsce. Nie prowadzę ewidencji spotkanych zjebów, przykro mi. Chcecie to wierzcie, chcecie nie wierzcie, ja mam to w p-----e tak samo jak wasze piwa w poznaniu i brandzlowanie się wasze do nich
  • Odpowiedz
@alyaoo: pewnie ma w zakładkach, żeby w razie możliwości wrzucić w dyskusję. Już kiedyś go dostałam w jakimś wpisie gdzie mi wmawiał, że to ja byłam z tym krzesłem. Chociaż akurat wtedy mnie nawet nie było xD
  • Odpowiedz
@alyaoo: to ty mnie wyzywasz od debili, więc lepiej zbastuj koleżanko, nie musisz na mnie przenosić swoich frustracji życiowych. Jak widać chodziliście na piwa do Słonia i Taczki, jak widać robiliście sobie też żarty z papieża. Może data się nie zgadza, reszta tak
  • Odpowiedz