Wpis z mikrobloga

@pop_up: presja czy tam stres to normalka - przyzwyczaisz się, offline zależy- w dużych firmach jest podział między site an offline z reguły offline robią ludzie z doświadczeniem na uruchomieniach. Podział: offline - inżynieria, site - niekoniecznie (chociaż w polskich firmach inżynierowie robią wszystko). Stawek Ci nie podam bo nawet już nie pamiętam. Robota ciekawa jak lubisz często znikać z domu ;-)

PS. Wiem że teraz integratorzy potrzebują ludzi na już,
  • Odpowiedz
@pop_up: właśnie różne rzecz słyszałem, jedną z nich było, że trzeba sobie życie dostosować do projektu (w sensie, że może się przedłużyć i trzeba zostać, bez względu na plany np rodzinne), owszem - wiele pewnie zależy od polityki firmy. Tak się zastanawiam czy dobry wybór na pierwszą pracę, również sporo się słyszy o umowach lojalnościowych za szkolenia w tej branży. Tak czy siak - praca automatyka to praca w terenie.
  • Odpowiedz
@pop_up: klasycznie polski janusz uznaje dietę za część wynagrodzenia. Na onlajnie #!$%@? po 200 i więcej godzin, żeby mieć parę dni w domu. Jak masz jakieś certyfikaty, to nawet będziesz miał sporą szansę na dobrą stawkę startową, ale w ostatnich latach rynek niestety się psuje. Jak chcesz offline, to raczej w dużej firmie, online to raczej coś mniejszego, bo w dużych wyścig szczurów motzno, co odbiera resztki przyjemności, jakie można czerpać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
No średnio mi się widzi taka tyrka, no nie powiem że mnie zawsze to kręciło ( ͡° ͜ʖ ͡°). W IT znowu siedzenie w biurze, monotonnosc.
  • Odpowiedz