Wpis z mikrobloga

@naczarak: nie chce cię rozczarować ale zeznania osób które mają motywy osobiste i nie są poparte żadnymi dowodami są gówno wartę.... równie dobrze ja mogę się zgłosić i twierdzić że byłem łącznikiem itp itd i gówno to będzie znaczyło ....
minęło x czasu i najtwardszym dowodem jest jak na razie akta wydane w sprawie afery z moczem.... co wiele o tym wszystkim świadczy, nie mówiąc już o tym że CIA ma
@naczarak: wiesz co odsunięcie Trumpa w ten sposób było by najgorsze co by mogli zrobić jak porządzi parę lat nic nie wprowadzi to ludzie się po prostu zniechęcą tak hmmmmm powiedzmy że wrogość do pewnej ideologi jeszcze wzrośnie a aktualnie wystarczył takie miernoty jak Farage cz Trump by wygrać z czymś co przez xx lat uważało się za nie do ruszenia, ba nawet przykład La Pen pokazuje jak niewiele trzeba teraz
@Aeny: Tzn. w jaki sposób? Jeżeli pojawiają się kolejne zeznania i poszlaki (np. powiązania męża Ivanki z rosyjskimi oligarchami) i jeżeli pojawią się konkretne dowody na ich poparcie to Trump będzie skończony na amen także w oczach opinii społecznej. Już teraz mocno jego poparcie leci.
@jaqqu7: konkretne dowody właśnie to jest problem, Bo mówić to ja sobie mogę że Clinton współpracowała z Ruskimi i nawet poszlaki znajdę np że wspierali ją za sprzedaż 20% uranu i przez to rosyjscy agenci zabili gościa który dla niej pracował i miał dostęp do e maily - na dobrą sprawę historia tak samo wiarygodna jak tamte..... Cały problem polega na tym że po ilu to już miesiącach nie przedstawiono żadnego
@Aeny: A Farange z ekipą zastosował najstarszy manewr świata, który idealnie opisał Jacuś Kurski - "Ciemny lud wszystko kupi". Tak jak u nas PiS wygrał na fali 500+, tak w UK Nigel obiecywał złote góry na ochronę zdrowia i pokazanie gestu Kozakiewicza Europie Wschodniej. A gdy było po głosowaniu "Sorry, ale tego hajsu jak nie było nigdy i co mi zrobicie xD".
@Aeny: Czekam na rozwój wypadków - dwóch bliskich współpracowników Trumpa juz wcześniej poleciało za intymne kontakty z ruskimi i jakoś nie chce mi się wierzyć, że El Presidente o niczym nie wiedział. O niczym jeszcze nie przesądzam, ale na razie Trupowi powoli grunt ucieka.
@jaqqu7: mylisz się, Pis wygrał bo ludzie mieli dość PO, oraz powstała nowoczesna i Kukiz które ukradły jej elektorat który normalnie głosował by przeciw Pisowi lub przeciw PO ( jednak wydaje mi się że PO na tych dwóch partiach więcej straciła) Do tego PO nie miało żadnej silnej twarzy. Stary Schetyna za czasów Donka przeniesiony do rezerwy rezerwy ? Skompromitowana Kopacz ? Czy Bronek który z Dudą przegrał ? Platforma była
@Aeny: Z marginalnym znaczeniem 500+ bym się do końca nie zgodził, natomiast zgadzam się, że głównym powodem było zmęczenie rządami PO, której elektorat przejęła .N i po części Kukiz.