Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!!
Dziękujemy za wasze wszystkie wiadomości pozytywne jak i te gorzkie żale docierające do nas z każdej strony świata! Wszystkie wasze komentarze czy też feedbacki bierzemy do serca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale teraz do rzeczy, chcemy wam wyjasnić dlaczego przygotowaliśmy tą akcję. Mianowicie specjalnie z okazji 7 urodzin AliExpress przygotowaliśmy dla was live do śledzenia wartości zwrotu Cashback w danej chwili. Ta akcja miała na celu wprowadzenie dreszczyku emocji oraz możliwość współzawodnictwa. Zauważyliśmy, że spora część osób jest rozgoryczona nie upolowaniem odpowiedniego zwrotu, ale widzimy po transakcjach, że duża ilość osób jednak upolowała ten zwrot, przy czym pokazała, że jednak da sie skorzystać z 30% zwrotu w przeciągu 5 min! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mamy nadzieje, że bawiliście się dobrze razem z nami, bo jak na pewno dobrze wiecie nie była to pierwsza, ani nasza ostatnia akcja wraz z AliExpress!
W razie pytań jesteśmy do waszej dyspozycji!
Pozdrawiamy Zespół Planet Plus
#planetplus; #urodzinyaliexpress; #aliexpress; #cebuladeals; #januszebiznesu
  • 17
@PlanetPlus: A mi się cała akcja podobała, coś innego niż zwykle. Udało mi się w ostatniej transmisji wstrzelić w 30% i kupiłem Redmi 4x 2/16 za 300 zł ( ͜͡ʖ ͡€) Tutaj ukłon w stronę supportu za zaliczenie transakcji mimo tego, że potwierdzenie przyszło 20 sekund po deadline ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Komhir: Miałem to samo, ale wystarczy przeczytać na stronie planetplus kiedy będzie wypłata. Dla ułatwienia powiem, że jest to na samym dole strony w zakładce "Jak to działa?".