Wpis z mikrobloga

@crine: Podstawka z 40 zł kosztuje, GOLD edycja jakieś 110 zł~~ i to jest podstawka+4 DLC jednak nie mają jakiegoś wpływu pod względem rywalizacji np w PvP, samą podstawkę zanim ogarniesz to minie dużo czasu chociaż ja brałem Gold Edycję z miejsca bo po prostu później kupić 4 DLC wychodzi drożej, rozwiązaniem jest też po prostu kupienie podstawki, spróbowanie gry a później ewentualnie dokupienie abonamentu który na czas trwania zapewnia
  • Odpowiedz
@xEnzo: ok a ile kosztuje abonament? no i slyszalem ze wychodzi jakis dodatek z morrowind? to pewnie tez bedzie platne, chyba ze wliczone w ten abonament?
  • Odpowiedz
@crine: podczas abonamentu dostaniesz też na koniec korony za które kupuje sie rzeczy w store lub DLC
Abonament na miesiąc to 15 dolcow+1500 crown points dostaniesz, koszt 1 DLC to raczej od 2k+, jeśli weźmiesz abo na 90 dni to koszt za miech wynosi 14 dolców+4500 crowns, 180 dni to 13 dolców i 9000 crowns, inne korzyści z dlc to 10 % expa więcej do expa, xp craftu, golda i
  • Odpowiedz
@xEnzo: no ok, czyli moge cisnac caly czas na abonamencie i nie musze wtedy kupowac dlc a crownsy moge sobie wydac na cos innego ze sklepu?
  • Odpowiedz
@crine: dokładnie tak tylko to wymaga posiadanie podstawki także zastanów się czy Ci się opłaca, gold edycja to koszt około 115 zł, podstawka+abo to około 100 zł
Dla mnie 2 opcje wydają się rozsądne:
- pierwsza to kupienie gold edycji z miejsca
- druga opcja to kupienie podstawki i ewentualnie w przyszłości zakupienie abonamentu czyli eso plus
  • Odpowiedz
@crosslide
@crine
Ja kupiłem eso jakieś 2 tygodnie temu ale mój laptop nie ogarnia nawet przy średnich więc mogę sprzedać za 40, dych w plecy ale za to pójdzie w ręce Mirka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz