Wpis z mikrobloga

@Kotel_ a co chcesz robic? motogp drogie, ninja serwis na wesolej spoko, albo moj znajomy paweł kaliński na ulicy zmichowskiej, taka kameralna, garazowa miejscowka. jak cos prostego to zapraszam do siebie do garazu.
  • Odpowiedz
@Kotel_: Motocykle Grześ, polecam, z resztą sam mam od nich moto :). Mogę Ci polecić jeszcze SMG w Garbowie, obecnie serwisuję u nich moto, bo mam po prostu bliżej niż do Grzesia, a chłopaki na prawdę profeska...i mają hamownie dla moto, więc możesz sobie go sprawdzić na prawdę kompleksowo :D. MotoGP, na same usługi nikt co prawda nie narzeka, ale ceny mają czasami z czapy.
  • Odpowiedz
@KinkyFish: Ja dawno u nich nie byłem, bo zacząłem samemu serwisować moto, a w razie coś mam teraz bardzo dobry warsztat kilkanaście kilometrów bliżej. Znajomi, którzy korzystają z usług Grzesia nadal są bardzo z usług zadowoleni. To nie jest duży warsztat, także chłopaki muszą jakiś poziom trzymać, bo każda większa wtopa szybko by ich pozamiatała.
Motocykle mają sprawdzone, na tyle, że nadal ludzie potrafią brać je od nich "na telefon" ;).
  • Odpowiedz